Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SOS Senkinek sem kellenék...

SOS Senkinek sem kellenék fogszabályzóval, hogyan beszéljem le a szüleimet róla?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Hát, ha a szüleid akarják, akkor nem lehetsz több 15-16 évesnél. vagy még annyi sem vagy. Mire kéne, hogy akarjon valaki, a fogszabályzó már nem is lesz rajtad.

Ja, csak szólok, hogy rossz fogakkal meg pláne nem fognak akarni.

2012. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
a fogszabályzó szexi. rajtam szerették.: D ha alapból jól nézel ki, a fogszabályzó nem fog sokat rontani. akinek meg emiatt nem kellenél, azzal ugyan miért foglalkozol?: o
2012. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
a fogszabályzó senkit sem zavar, ha valaki emiatt kiröhög, az csak gyerek lehet. szó szerint.
2012. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Inkább legyen pár hónapig állandó fogszabályozód, mint életed végéig egy kiálló agyarad. Ismerek pár lányt, akik fiatalabb korukban nem csináltatták meg, és most nem mernek mosolyogni se fotón, se nyilvános helyeken...
2012. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted mi a jobb?

Fogszabályozóval élni rövidebb ideig vagy egész életedben szétálló fogakkal?

Később meg fogod bánni, ha nem hordod, és sokkal nehezebb lesz korrigálni.

2012. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj,nekem kb. 14 évesen volt fogszabályzóm másfél évig, nem dőlt össze a világ, ember lettem, voltak barátaim, és boldog kapcsolatom van most is. Mivel akkor a szüleim nem engedték,hogy kihúzzák 2 egészséges fogamat,most kicsit kiáll 2,nem ér el,mert keskeny az arcom. Szóval 22 évesen,de én, újra fogok tetetni! Inkább 1-1,5 év úgy,mint az elégedetlenség! És köszönd inkább meg a szüleidnek azt a 200 ezret,egyszer nagyon hálás leszel érte!
2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem kb. 4 évig lenne, ez szomorít el
2012. máj. 1. 09:22
 8/15 anonim ***** válasza:

4 évig?:O az rengeteg! általában 1-1,5 (max 2) év alatt megcsinálják. megkérdezhetem, mi baja a fogaidnak?

nekem 2 hónapja van, és utálom... pedig nem is látszik (átlátszó), de nagyon rossz azzal a tudattal élni, hogy fogszabályzód van. nekem 1 évet mondtak, már NAGYON várom, hogy megszabaduljak tőle. az ismerőseim nem is tudják hogy van. zárt szájjal beszélek alapból.

nem lehet éjszakait kérni? rám is a szüleim erőltették.:/// mindenki aztmondja: jaaj, semmi az az 1 év, később szép lesz a fogad.DE! arra nem gondolnak, hogy nekünk sok ez az egy év, és rémesen+önbizalomhiányosan érezzük magunkat tőle ...

2012. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: Nem mindenki lesz önbizalomhiányos egy fogszabályzótól. És nemhogy örülnél, hogy a szüleid törődnek veled és megveszik neked a drága fogszbályzót és költenek rád..

Nekem 9 hónapja van, átlátszó és UGYANAZ az ember maradtam, UGYANAZOK a barátaim és UGYANÚGY viselkednek velem az emberek. Semmi sem válzotik azzal,hogy húú most fogszabályzós leszel..Csak éppen a fogadnak teszel ezzel jót...

2012. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem elég nagy a torlódás alul, sőt még kicsi is az alsó állkapcsom, ezért 2 fogat kell kihúzni és úgy rendbe tenni az egészet.Felül nincs látható probléma, de azt az alsó után kell igazítani. Ja és alul az utolsó fogam bal oldalon "kijjebb" van mint a felső, ha értitek mire gondolok.
2012. máj. 1. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!