Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Tetszik az ennyire...

Férfiak! Tetszik az ennyire fehér bőr? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintetek szexi/izgató, vagy egyáltalán nem esztétikus?


[link]


[link]


A korotokat írjátok oda!


2012. ápr. 28. 23:10
1 2
 11/19 anonim válasza:
85%
szerintem a tejfehér bőr nagyon szép:)
2012. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A megfelelö alakkal parosulva nagyon tetszik.


27F

2012. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
porcelánbaba. kell.
2012. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 lila nyuszi ***** válasza:
87%

Jaj de jó, én is fehér bőrű vagyok és imádom. Jó olvasni, hogy sokaknak tetszik.:)


21/N

2012. ápr. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha jó a teste formás a popsi akkor igen mert mindig ilyen barnított modelleket küldenek a köztévéadásokba stb és ezért a jó testű nő olyan mitnha ritkább lenne megvan annak is a kuriózuma.
2012. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van akinél szexi, van akinél meg nem. A többi külső jegyeken rengeteg múlik
2012. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
16 os nak igaza van a külsö jegy hazározza meg a legjobban, és mindegyiknek meg van a maga szépsége csak akkor ha természetes ( mondjuk nekem csak a természetes jön be). Ilyen szoláriumos hölgyek szivatott haj attól irtozom és ez a nagy természet ellenes mesterséges barnulás is csunya más ha egy tenger part mellet nöt fel stb annak meg van a maga szépsége. Az a gusztusos mikor a férfi jár edzegetni és mellette szolizni az aztán a legjobb párositás (enyhén buz1s ). Szoval nekem az jönbe ha minnél természetesebb egy enyhe smink stb. elmegy bár nem nagyon rajongok érte, de oké. Amugy én is fehér börü vagyok pár évvel ezrlött sokat csufoltak miatta pincében napoztam stb. pláne vöröses szöke hajjal :_( , jó kombinálás volt kicsinek mondjuk nagyon vilőgos szöke volt a hajam. Most meg már feketeül be és a fehérbör miatti kontraszt nagyon jo mutat foleg mellette mozgok is a böröm is sokkal elviselhetöbb nem log, mi több tetszik, feszes de vastagnak tünik ahogy az izomra rá feszül olyan mintha strapabirobb lenne és nagyon bejön + a poén akik idáig csufoltak most meg bejövök nekik...... a gyenge pontbol lehet a legtöbbet kihozni.... 18f (a végén ne dobáljatok meg helyes irási szotárral, nem géprol irtam.... ;-)....)
2013. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szőkének jól állhat, de pl. egy vörösnek nem annyira.

Bocsánat ha vkit megbántottam ;(

De ezt gondolom... 15/f

2013. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
#17 es vagyok tényleg nagyon rosszul áll a vörösnek én sajnos megtudtam de csak átmenet volt hál istennek
2013. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!