Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet, hogy túl szép vagyok,...

Lehet, hogy túl szép vagyok, ezért nem közelednek hozzám?

Figyelt kérdés
Egy ideig azt hittem,ez azért van,mert csúnya vagyok,de rájöttem hogy pont az ellenkezője miatt. ( nem beképzeltségből mondom.) Élőben senki nem közeledik felém, a lányosztálytársaim nagyrésze utál,pedig semmit nem szóltam hozzájuk, a fiúk meg jó ha 2 szót hozzámszólnak. Neten bezzeg nem győzök visszaírogatni. A bálkirálynőválasztáson is én nyertem, 1 éve modellkedek, egy választáson 2. lettem, a felnőttek is mindig mondják,hogy milyen szép vagyok... stb. És olyan rossz ez,mert lenne olyan fiú aki érdekelne az osztályból,de észre sem vesz,egy tök átlagos csajjal törődik állandóan. Légyszi csak normális kommenteket írjatok. Köszönöm! 15/L
2012. ápr. 24. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen lányoktól félnek a fiúk lányosztálytársaid pedig azért utálnak mert szebb vagy náluk és ők ezt soha nem fogják elfogadni.Egy nő se fogadja el ,hogy csúnya.
2012. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A külsőid miatt sok fiú azt hiszi, hogy nehéz neked megfelelni. De az is lehet, hogy a személyiségeddel nincs rendben valami. Tudod, a külső nem minden...
2012. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a "tök átlagos" csaj egyébként, kedves, jó humorú, intelligens...stb! Tudod, nem minden a külső.
2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szóltam le az "átlagos csajt",szimplán csak mondtam. De pont ezaz,hogy nem is ismernek. Próbálnék beszélgetni,de mintha ott sem lennék.
2012. ápr. 24. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyit látnak csak,hogy vagy csendben ülök,vagy a barátnőimmel vagyok. Egyébként érdekes,mert a "csúnyácskább" lányokkal nagyon jóban vagyok,ekdvesek,aranyosak velem,de a csinosabbakat nem értem...
2012. ápr. 24. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a csinosabb lányok általában nagyon hiúk. :)
2012. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet, csak épp az anyagi téren. Mert gazdag vagy, nem biztos, hogy flegma, és sznob is. Ezellen nem tudsz mit csinálni, ez mások saját hülyesége, hogy nem tudják elfogadni, ha vki szebb náluk. Hagyd őket, és keress oylan barátokat, akik elfogadnak ilyennek, és nem számít nekik az, hogy szebb vagy náluk, hiszen a külső nem minden. :)
2012. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem szerelmesek beléd és elvakítja őket a szerelem.
2012. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!