Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kilóg az orrszőröm, mit tegyek?

Kilóg az orrszőröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nektek is szokott lenni olyan, hogy kinő az orrszőrötök az orrlukatokból? Nekem néha kiáll egy.két szál, és akkor kitépkedem. Ilyenkor prüszkölök utána, mert csavarja az orromat.

Nektek is szokott lenni ilyen problémátok?


2012. ápr. 23. 13:04
 1/4 Imperial válasza:
100%
Körömvágó ollóval vágd le.
2012. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Nekem is előfordul. Le kell vágni azzal ami számodra kényelmes, van aki kisollóval, van aki borotvával, van aki direkt orrszőrnyíróval vágja. Ki is lehet tépni, de az "nem annyira kellemes". A kisolló a leggyakoribb.
2012. ápr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen szál van, kihúzom szemöldökcsipesszel és egy hónapig nicns gondom vele. Nem tudom az az egy miért nő nagyobbra mint a többi. :)
2012. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez az! Miért nő hosszabbra, mint a többi?
2012. ápr. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!