Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mennyire hangzik jol?...

Ez mennyire hangzik jol? Szerintetek szep vagyok avagy sem?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kep nelkul nehez, de azert pontos leiras.

Rovid,gondor hajam van, mandulavagasu szemeim. A mosolyom masok szerint szep. Kicsi mellek, viszont formas fenek. Vekony alkat,de sajna nem vagyok magas. Igyekszem apolt lenni. A fejem viszont kicsit pattis. Mennyire bejovos? Tudom,ogy a belso ertekek fontosabbak,mint a kulsok, de azert aggaszt a dolog.



2012. ápr. 21. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy nem vagyok a főnököd, és a családomban levő emberek sem lehetnek azok. De azért elmondom a véleményem, már amennyire lehet. A pattanásokat valahogy tüntesd el, és keresd a te alakodhoz illő ruhákat. Milyen rövid az a haj?
2012. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még rád hasonlító képet sem tennél fel? Vagy legalább olyan képet, amin láthatnám, milyen a hajad pontosan.
2012. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!