Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mást is idegesít ez a Takács...

Mást is idegesít ez a Takács Nóra?

Figyelt kérdés

Annyira beképzelt, és annyira idegesítően mondja a magáét, ráadásul talpig sminkben ugrál... én nagyon nem bírom.

Más is van ezzel így?


2012. ápr. 20. 10:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hàt igen az irígység csúnya dolog, és ilyen bugyután kimutatni, hogy még ki is írod ide ezt a kretén kérdést kifejezetten butaságra utal kedves kérdező. Ha meg akartad nyugtatni az hiúságodat, inkább azt kellett volna írnod, hogy "ó milyen csodás ez a Takács Nóra, bárcsak én is ilyen lehetnék" és akkor megápolgatta volna pár jótét lélek az egódat...
2012. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy neki nem szimpatikus még nem biztos hogy irigy..
2012. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
szerintem nincs vele semmi gond,qrva jó videói vannak,sok mindent ellehet lesni..méghogy beképzelt? lool...még jó hogy kivan sminkelve,a lányok szerintem mindig szépek akarnak lenni pláne,ha tvben szerepel..jesszusom azért kedves kérdező megnéznélek téged,hogy hogy állnál a kamerák elé....tényleg irigy vagy :)
2012. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem a hanga idegesít, bányarém hangja van. Ciki.
2013. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem nem maga a nő, hanem annak ajnározása idegesít...ahogy előadják hogy mekkora divatos dolgokat csinál...azt egyszer az egyik hangzatost megnéztem de utána nem dobtam el tőle az agyam, inkább gagyinak találtam.


Ha lehet ilyet mondani, akkor ő túl van sztárolva, és engem ez idegesít. De az össze ilyen "magazin műsoros celeb" túl van

2014. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Igen, nagyon idegesítő egy nő. Egy beképzelt senki, aki külföldi blogokról másolt le mindent és így lett ismert. Folyton dicsekszik, pedig se nem szép, se nem okos.
2019. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!