Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sütő Enikő modelliskolája?

Sütő Enikő modelliskolája?

Figyelt kérdés
Mennyire megbizható? Miért jó/rossz? Érdemes-e kifizetni azt a sok pénzt? Mindenre kiváncsi vagyok!
2012. ápr. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem!!!



barátnőm kifizette, végigcsinálta a végén kapott egy tök béna portfóliót pedig alapból szép lány. a portfólión még normális sminkes sem volt mert nem maradt rá idő, és nem kapott semmilyen munkát, pedig mint írtam nagyon szép lány.


szerintem egyáltalán nem éri meg.

2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A modellek nem iskolában tanulnak, felfedezik őket. Attól, h vki modelliskolát végez nem lesz belőle automatikusan modell és munkagarancia sincs. Max. arra jó, h megtanulsz járni szép egyenesen és lesz önbizalmad . (már ha ezekre még szükséged van)
2012. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Katasztrófa ! Koszos igénytelen hely, mosdóba nem mertem menni. Eniko egy szereplős megjátszós öreg nő! Kidobott pénz !
2014. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!