Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi alapján festitek a...

Lányok! Mi alapján festitek a körmötöket? Van valami jelentősége, hogy milyen színűre?

Figyelt kérdés
Mármint mindig is érdekelt, hogy jelent e valamit, hogy milyen színű... lelkivilág? hangulatállapot? vagy túl sokat képzelek bele és igazából semmi ? :D
2012. ápr. 18. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
:D ezt a kérdést, Te.. én mindig olyanra festem, ami megy a rucimhoz. na nem minden nap más színűre, csak amikor kedvem van kifesteni, akkor olyanra. mondjuk elég ritka, mert általában átlátszót kenek rá, teljesen jó az is.
2012. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre nevetségesnek tűnt a kérdés, de ahogy belegondolok én mostanában nagyon sötét szinekre festem, mert a hangulatom sem jó. De pl. nyáron, vagy amikor boldog vagyok, feltűnő világos szinekkel festem.
2012. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na ! :D onnan jutott eszembe ez ma amúgy, hogy láttam egy lányt fekete körömmel és nagyon látszott rajta, hogy rossz napja van
2012. ápr. 18. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:

és tegnap este befestette előre a körmét feketére, mert tudta, hogy rossz napja lesz...nem valószínű

max. akkor volt rossz kedve mikor olyanra festette, ezt viszont Te nem láthatod rajta..

ha mindkét nem rossz kedve van akkor se gondolom, hogy azért fekete a körme

magamból kiindulva semmi köze hozzá.

2012. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam nincs semmi jelentősége. Hol feketére vagy más sötét színre festem, hogy pasztellszínűre, függetlenül a hangulatomtól. Attól függ leginkább, mennyi időm van pepecselni vele, melyik lakkom szárad leggyorsabban, melyikből kell 2 réteg, stb. :D
2012. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!