Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! 24 évesen ciki,...

Fiúk, lányok! 24 évesen ciki, hogy ilyen alakom van? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek mondjátok el, hogy mit gondoltok, nem kell a jaj de jó tested van szöveg, mert ez közel sem jó test. Min kellene változtatni? A melleim botrányosan kicsik, a testem amorf, aránytalan...undorító. A mellplasztika szóba jöhetne, ha sikerülne egy normális testet összehozni.


2012. ápr. 17. 03:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A fejedről nincs kép?
2012. ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek hozzád: egyáltalán nincs jó alakod.Nem vagy kövér,de van rajtad felesleg.

Egyáltalán nincs meg a derék-csípő arányod,szinte egybeolvad.Dettó olyan az alakod,mint egy kicsit zsírosabb fiúnak.Szerintem kezdj fogyókúrába (persze normálisba,sok fehérje,kevesebb szénhidrát) és végezz kardió,ill. alakformáló edzéseket,hogy a tested arányosabbá váljon.

Nem vészes,ne aggódj.

2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

" Egyáltalán nincs meg a derék-csípő arányod"

A sport mindenkinek jót tesz, az izom adja a formát a testnek, stb.

De az a helyzet, hogy fent említett dolgot ha a feje tetejére áll, sem tudja megváltoztatni...

Egyébként kérdező, egyáltalán nem olyan rossz, mint gondolod, az átlagos kategóriába bőven beleférsz...

2012. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 11.es válaszolóval. És még annyi hogy valaki írta hogy aerob jellegű mozgást végezz,....szerintem ponthogy anaerob kellene mert akkor legalább a lábadat hasadat tudnád formálni...
2012. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nincs vele semmi baj
2012. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Rosszabbra számítottam a kérdés alapján :) Nincs is nagy probléma, főleg nem a melleddel! Annyit tudnék javasolni, hogy a derekad kicsit formáld (mindennap félóra hulahopp karikázás FA hulahopp karikával, nem vicc, nagyon hatásos!) ettől nem fog ennyire egybeolvadni a derekad és a csípőd, formásabb leszel.

Combod picit vastagabb még, mint kellene, de egyeltalán nem vészes, végezz heti 4x kitöréseket amennyit csak tudsz http://www.youtube.com/watch?v=6GHXJ3YHJic)

Túlsúlyos szerintem nem vagy, de ha fogyni is szeretnél diéta+futás/szobabicikli pl., de amiket fent leírtam, szerintem érdemes elkezdened, sok sikert hozzá!!! :)))

2012. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hagyd a plasztikát, inkább erősíts hasra..
2012. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha a derekad karcsúbb lenne, akkor tényleg jó lenne a tested.
2012. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a derék/csípő arányod lehetne nőiesebb, de ezt leszámítva semmi baj a testeddel.
2012. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát nem tom mi bajod van a testeddel én el tudnék azokkal a szép melekkel játszani! HOL LAKSZ?
2014. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!