Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KÖRMÖSÖK SEGÍTENÉTEK?

KÖRMÖSÖK SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés
Körmösök! Jól csinálom a folyamatot? Kezet fertőtlenítek, feltolom a cuticulát, bolyhozok, portalanítok:kis körömkefével, fertőtlenítő (primer3in1), sablon felhelyezése,1réteg zselé:uv,2. réteg zselé:uv, lereszelés a kivánt formára, diszités vagy lakkozás, ujabb réteg zselé, c ívet reszelek, és végül fényzselé,Magamnak szoktam csinálni a körmömet, csak 1 2 hét után lepotyog, mi lehet a probléma?
2012. ápr. 16. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, hát c-ív alá max beépítünk valamit, nem lakkozunk alá, mert az lejön. De ha jól sejtem, neked már az alaptól lejön. az meg az előkészítés hibája, vagyis nem jó. Ahogy leírtad az előkészítést, az jó, csak a kivitelezés bibis. És valszeg a köröm statikája sem jó.

Hmm... csak nem olyan egyszerű ez, mint amilyennek látszik.

2012. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egyszerű.

Sajnos nem tudom, hogy miért esik le:(:(

2012. ápr. 16. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem támogatom a házi barkácsot, de a legtutibbra úgy tudsz menni ha elmész egy körmöshöz, és legyalább egy alkalommal elmész hozzá megcsináltatod a körmeidet vele olyanra amilyenre próbálod magadnak otthon. Persze közben figyelj hogy mit mi után és mennyire. Kérdezősködj nem fogja azt mondani hogy titok.
2012. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, azt nem fogja mondani, de biztos lehetsz benne, hogy elmagyarázni sem fogja, mit miért csinál. A nézés meg nagyon nem elég :)
2012. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!