Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikus ki tudja szedni a...

Kozmetikus ki tudja szedni a szemoldokot szep formajura, meg ha ranezesre nincs is szep formaja?

Figyelt kérdés
Nekem alapbol nagyon szep szemoldokom vlt,csak kiszedtem es mostmar egyaltalan nem latom,hogy szep formaja lenne. Ha visszanovesztem valamennire,meg tudja ugy csinalni,hogy olyan legyen,mint regen?
2012. ápr. 15. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszanöveszted, akkor elvileg olyan lesz mint volt, ahogy írtad "nagyon szép" . Akkor szerintem már nem kell kozmetikus. :) De amúgy egy kozmetikusnak ki kéne tudnia szépen szedni.
2012. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2012. ápr. 15. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, növeszd vissza nagyjából, és ha nem kezdő kozmetikushoz mész, akkor tuti jól megcsinálja.
2012. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2012. ápr. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!