Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikus, kuponakcióban:Te...

Kozmetikus, kuponakcióban:Te adnál borravalót?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, h nem
2012. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
illene.. feltéve, ha elégedett vagy.
2012. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindig az a véleményem, hogy ha valamit ingyen, vagy kevéske pénzért kapsz, és AZÉRT MENTÉL ODA, akkor illik kifizetni a teljes összeget. Vagyis étteremben ha adnak neked egy ingyen tortát, akkor ne kétszázforintozzál, ugyanígy kozmetikusnál nem tudom, ott mennyi egy alapkezelés, mondjuk 4000, és te a feléért vagy ott, akkor illik minimum egy 1000-t hozzárakni. Most lehet hőbörögni, de ez egy elég bensőséges dolog, hogy a te makeszodat valaki cseszteti. Ha meg nem engedheted meg magadnak, akkor nyomkodj otthon.
2012. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha elégedett lennék, akkor mondanám, hogy majd jövök ismét, és újságolom a barátnőimnek, hogy milyen jó ez a hely, gondolom úgyis ez a célja az akcióknak. Ha ajándékot adnak, akkor elfogadom.
2012. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.Alapvetően szoktam adni fodrásznál,kozmetikusnál borravalót,illetve inkább kerekítek,persze csak ha elfogadják.Most azért vetődött fel bennem a dolog,mert miután előre befizettem az adott szolgáltatás árát,a visszaigazoló e-mailben felhívták a figyelmem,hogy az akciós ár a borravalót nem tartalmazza,és azt a teljes összegre,nem pedig az általam fizetett összegre illik adni.

Nekem ebben a formában ez fura,a borravalót önként adom,és nem szeretem,ha elvárják.

2012. ápr. 6. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én voltam a #3 válaszoló.

Na, így, ebben a formában viszont kifejezetten visszataszító, sőt kerülendő a hely. A borravaló adható. Ahol ez elvárt, oda nem megyek többet. Ahol beleszámolják, attól hányok, és ha egyszer találok valami szabályt, ami véd engem, mint fogyasztót az ilyen "áremeléstől" akkor jelenteni fogom.

2012. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!