Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az a gyantázógép? Illetve...

Mi az a gyantázógép? Illetve mi van benne, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem x-epil van, van hozzá egy melegítő (árammal működtethető), egy gyantapatron, textil lehúzócsík, és lemosóolaj. Kb. 5000 Ft-ba került.


A gyantamelegítőbe beteszed a patront, bedugod a konektorba, felmelegszik kb. 40 perc alatt, a lényeg, hogy a gyanta folyós legyen, felkened a lábadra (görgős feje van, így nagyon egyszerű), rásimítod a lehúzócsíkot, és a szőr növekedésével ellentétes irányba letéped. De van benne használati utasítás.


Egyszerű, higénikus és gyors, és sokáig sima marad a lábod.


Én nagyon szeretem.

2009. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pont tegnap vettem olyat,amilyen az első válaszadónak van. És ma már ki is próbáltam. Szeretni fogom. Jó ötlet volt megvenni. És mindent el is mondott róla,amit kell, csak gondoltam jól jön még egy pozitív tapasztalat.:)
2009. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!