Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi a számotokra már...

Mennyi a számotokra már zavaró magasság?

Figyelt kérdés

Kicsit kezd zavarni, hogy kereken 2 méter vagyok, és majdnem 100 kiló, ami nem sok, de mégis sokkal nagyobbnak érzem magam az átlagembernél, néhány ember mintha "félne" tőlem... Ez elképzelhető vagy csak belebeszélem?


Magyarul 2 méter sok?


(amugy kisportolt vagyok, vizilabdáztam, most meg úszok, azzal nincs gond.)


2009. jún. 18. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, 16 éves lány. Engem az a 35 cm már zavarna kicsit.:D De mondjuk 170-175 cm-esen már nem hiszem. Amúgy ha kisportolt vagy, akkor sztem nincs gáz. Nem hinném, hogy az ovisokon kívül félnének tőled mások is.:D Max mert kigyúrt vagy... Szerintem a magasságod ne befolyásoljon. Láttam már 2 méteres pasit 1,6 méteres csajjal, úgyhogy nem gáz.:) Amúgy is a magasabb nők között is van olyan, aki a magasabb pasikat bírja, azoknak meg pont jó leszel. Ja és van az évfolyamomban olyan srác, aki 190 cm körül lehet (16 évesen), és nem úgy néz ki, hogy a csajokat ez zavarná, mert ragadnak rá, mint a méhek a mézre.:D
2009. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon ,,szeretnélek,, :) Én 172 cm vagyok, de nem tudom csak itt felénk olyan kicsik a fiúk!? :@ Vagy pont egyformák vagyunk, vagy egy kicsivel alacsonyabbak. Ezt mondjuk tényleg megfigyeltem, hogy a környékünkön nincsennek magas emberek :( Én megértelek, mert pl. magassarkút egyátalán nem merek felvenni, mert 1x 2x mikor volt rajtam, beszóltak az utcán pár fiú, hogy pl.: anyám mekkora... nézzétek egy élő létra... stb. :S

Szerintem nagyon jó és nem zavaró a magasságod! :)

2009. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szia!

én 158cm vagyok (16éves), és nekem egyszerűen az a zavaró ha egy fiú aki pl. tetszik nekem az alig magasabb nálam 1 fejjel... :/ szóval nekem csak 180cm felettiek jönnek igazán be. nemtudom miért ez van :).

egylány.:/

2009. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a barátom 195 cm körül van, én meg 173 vok kb :). Nekem mindig is a magas fiúk jöttek be, nem szeretem az ilyen s*ggdugaszokat, akármennyire nem tehetnek róla...

Imádom, hogy a pasim ilyen magas :D. A legjobb haverja meg 2 méter fölött van...Tök vicces...am 17 évesek. Vicces volt, hogy 2 évvel ezelőtt bementek bármilyen boltba és simán kiszolgáltak nekik mindent a magasságuk miatt :P.

A csókkal, meg ilyenekkel meg nem lehet gond..Szeretek lábujjhegyen csókolózni :P.

Egy magas fiú/férfi nagyon imponáló jelenség tud lenni, hát még ha izmos is :D

15/L

2009. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én odavagyok a magas hapsikért:DD én kb olyan 16
2009. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én odavagyok a magas hapsikért :DD az exem 192-194körül volt ,én meg 160cm, delehet,h még annyi sem. viszont szinte mindig magassarkuban tipegek (10-12 cm),ugyh annyira nem is volt szembetűnő:)
2009. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!