Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek vonzó ez...

Lányok, szerintetek vonzó ez a testalkat?

Figyelt kérdés

[link]

Nem, ezen a képen nem én vagyok, de így nézek ki 2 hónap kickbox és 4 hónap gyúrás után. Nektek bejön? Vagy még "rá kell gyúrni"? :D



2012. ápr. 12. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

te vagy eltévedve, több vonatkozásban is.

1. az én testem SEM pusztán zsír, vannak izmaim, domborodnak is szépen, tehát NEM lötyögök. gyerekkorom óta balettozok.

2. sajnos volt már szerencsém izomdurrantó pasihoz, és összegezve az élményt, nem állítom, h pozitív volt.

3. a pasimmal nem azért vok együtt, mert nem találok jobbat, és beérem vele, de ha te úgy gondolod, h a párválasztás kiosztásos alapon működik, akk biztos állandóan parázol, h ha nem vagy elég jó pasi, nem kapsz elég jó nőt, vagy esetleg semmilyet se... ha téged ennyire dühít, h itt több lány is vonzónak talált egy olyan testet, ami szerinted nem elég izmos, akk a) vagy te vagy gyökér csajozáskor, és irigyled a srácot, h ő már egy szerinted nem nagy szám fotóval bevágódott b) kigyúrt vagy, baromi nagy erőbefektetésed van a külsődben, és mégsem vágódsz be a csajoknál (kül. nem húzott volna fel ez az egész), tehát ismét csak irigyled a srácot.

lehetséges, h síkagyú vagy, nem értesz semmihez, ezért csóró és szerencsétlen: a srácok azok, akik a külsőt és a szépséget figyelik a lányban, a lányok az erőt keresik, ami a civilizált világban alapvetően nem ott van, ahol a fizikai erő. karrier, pénz, státusz, ész - erre gyúrj rá, ne a karodra, h jó nőt akarsz fogni.

2012. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Smartguy86 ***** válasza:

:D De a lelkedre vetted! Amúgy mellé mentek a találgatások. Van barátnőm és meg vagyok elégedve a testemmel (viszont továbbra is járok edzeni), a kérdezőt meg végképp nem fitymáltam le, becsülöm ha valaki megdolgozik azért, hogy legyen neki... (beleérte a testét is)


Ebből is ered az, hogy marhaság miszerint szerintem csak a külső a fontos. Én ilyet sehol nem mondtam. Egyedül azon voltam fennakadva, hogy valakikben ilyen téveszmék élnek (lásd kemény szobor, meg hasonló szöveg).


Az is egy téveszme, hogy aki izmos, az csak önbizalomhiányos izomgyuri lehet, akinek nincs agya. Ez egy sztereotípia, amit a drága "izomtibire hajtok" csajok terjesztenek, mert ők mást nem vesznek észre a férfiakból, csak azt, hogy hogy néz ki.


Én jól tudom, hogy aki figyelmet fordít a testére az épp úgy fordíthat figyelmet az élete többi területére is. És most nem azokról beszélek, akik elkezdenek edzeni márciusban, hogy júniusra a strandon legyen mit mutogatni! Azok úgyis kibuknak az edzésről a nyár végén, de tapasztalatom szerint még előbb, mert feladják, nincs motivációjuk végig csinálni, mert nekik minden azonnal kell...


Visszatérve a csajokra: az izom megléte vagy hiánya önmagában semmit nem jelent. Az irigység, a szánalom, meg az önbecsapás annál inkább...

2012. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont jó, nem kell több!

21L

2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért ne veszekedjetek, mindenkinek más a szája íze. Csak azért írtam ide mert el vagyok keseredve, ugyanis nem volt tömegnövelő étrendem és keveset ettem, ezért vagyok csak ekkora :( Köszönöm az eddigi kommenteket :)
2012. ápr. 13. 19:28
 15/15 anonim ***** válasza:
mellre kéne még gyúrni,amúgy.....sexy BB
2012. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!