Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek vonzó ez...

Lányok, szerintetek vonzó ez a testalkat?

Figyelt kérdés

[link]

Nem, ezen a képen nem én vagyok, de így nézek ki 2 hónap kickbox és 4 hónap gyúrás után. Nektek bejön? Vagy még "rá kell gyúrni"? :D



2012. ápr. 12. 11:01
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
Öreg, ha te nem érzed jól magad a testedben, akkor totál mindegy, hogy ki mit szól hozzá. Előbb magaddal kell megelégedned, akkor más is bírni fog. Másért totál fölösleges szenvedned, csak depressziós leszel tőle...
2012. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1: Szerintem a kérdező mindenképpen jól érzi magát, ha ilyen, vagy ettől izmosabb "testben él". Csak a véleményekre kíváncsi, kinek mi tetszik jobban.

Kérdező: Szerintem, így pont jó vagy, de ha nagyon gyúrni szeretnél, akkor a hasadat formálhatod még egy kicsit. De nekem ez így is 10/10.

20/L

2012. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Smartguy86 ***** válasza:
83%
Ne legyél benne biztos, olyan emberek tudják belül utálni magukat, hogy ránézel és azt hiszed, hogy photoshopolva vannak... aztán mégis.
2012. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég,túl sok is kicsit:)
2012. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 hónap kick-box és 4 hónap gyúrás után szerintem ez elég karcsú. Persze az sem mindegy, hogy hány éves vagy és milyen a testalkatod.
2012. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, nekem ez a túl tökéletes kategória, mert én nem keresem a kigyúrt srácokat.
2012. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is már túl tökéletes.
2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
igen ez nagyon jó!!
2012. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

persze, jól nézel ki.

azért ettől ne legyél izmosabb - én pl. elkeserítőnek tartanám, ha a pasim kétszer akkora lenne, mint én, azt meg bizarrnak, ha a ruganyos, izmos teste helyett vmi kőkemény, szoborszerű testet kéne fogdosnom...

2012. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Smartguy86 ***** válasza:

Azért veszélyes, hogy itt pár csaj marhára nem tudja, milyen egy izmos test. Ti hol éltek? Azt hiszitek, hogy aki izmos, azt megfogod és olyan, mint egy szikla? Attól bogaram, hogy rajtad csak zsír van, ami lötyög, attól még az izom nem sziklakemény! :DDDD


Kegyetlen. Az izom csak akkor kemény, ha feszítik. Vágod? Azzal meg nyugtathatod magad, hogy neked ez túl tökéletes, az életben meglátsz egy csávót RUHÁBAN, akinek ennél jobb teste van és csorgatod rá a nyálad, mert a nyurga gyereknél sokkal jobb, akit melléd osztottak (ha ugyan osztottak), de azért itt persze megy a szájhúzás. Ez csak egyszerű önigazolás - neked nem jutna ilyen, nem is kell és így nyugodt a lelked...


De akkor legalább ne legyetek már ilyen korlátoltak, hogy azt hiszitek, hogy egy izmos test kőkemény, meg hogy aki izmos, az non-stop úgy néz ki, mint egy bedurrantott, eres szteroidmajom bodybuilder... Atyám!

2012. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!