Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent Neked a szépség?

Mit jelent Neked a szépség?

Figyelt kérdés

Milyen külsejű nőt tartasz szépnek?Mi adja egy nő szépségét szerinted?

Te mit teszel meg a jó külsőért?


2012. ápr. 10. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mi ez? egy felmérés vagy mi? :D
2012. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, ki mit gondol erről.
2012. ápr. 10. 17:21
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Természetesen szép, nem mesterkélt, sminkelni alig - csak kiemelés céljából de azt se erősen. Legyen karcsú, a kövérség igénytelenségre vall. Ne legyen csontos azért, mert az is egészségtelenségre utal. Kedves, mosolygós arc, festetlen hosszú haj (szvsz a rövid haj kevés nőnek áll jól, ezt ki kell tapasztalni). Ruházatban visszafogott, nem giccses, nem strasszos, igényes-kényelmes-esetleg enyhén sportos ruhákban járjon, legyen nőies, legyen meg a tekintélyt parancsoló fellépése, mint nő értékelhető legyen (tehát borotvált haj, száj/szem/xyz piercing kizárva). Ékszerből kevés (max fülbevaló, egy karkötő, óra, egy-két gyűrű belefér - a több az mesterkéltté tesz).


Ne feltűnősködjön, de legyen feltűnő. Ne akarjon többnek látszani, mint ami. De kevesebbnek se, mert akkor nem lehet tisztelni és emberszámba venni.


Nagyjából ennyi jut eszembe!

2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szabályos, arányos arc. [link] Szóval az összhang a legfontosabb, passzoljanak egymáshoz a vonásai. Ha részletekbe kell nézni, akkor számomra a kisebb ajkak a szépek, az alsó legyen vastagabb mint a felső, nagy szemek(a személyes kedvencem a barna szem), szabályos, egyenes se túl kicsi se túl nagy orr. Testalkatra karcsú, de nem pálcika, szóval legyen valamennyi melle és csípője. A nagy feneket nem szeretem, inkább a kicsi formásat. Öltözködésre meg legyen stílusa ne kövesse vakon a divatot, de ne is legyen igénytelen. Ez az én ideálom.
2012. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ő nagyon szép

azokat tartom szépnek akik természetesek, vagy annak hatnak, ha a haj - szem - bőrszín passzol egymáshoz, nem mű az összhatás

én minden vagyok, csak szép nem, olyan átlagos

nagyon szeretem a hajam, elég dús, szeretem festeni, ha ápolt, fényes, puha

2012. ápr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!