Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy képen...

Miért van az, hogy képen szebb vagyok, mint élőben?

Figyelt kérdés
Van amikor képen szebben jövök ki és van amikor előben vagyok szebb.Ez most nem tudom mi lehet vagy a kissebbségi komplexusom miatt van vagy mi.. Nektek is szoktak igy kijönni a képek vay csak nálam szokott ez igy lenni?

2012. ápr. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam pont fordítva van... :DD

élőben egész szépnek érzem magam, de amikor elhatározom, hogy készítek pár fotót, egészen elborzadok a látványtól... xDD

2012. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is van amikor igy van amikor vissyafele.Nem értem sokan mondták már hogy képek a valoságot ábrázolják és mások nem szebbek vagy csunyábbak a képeken és hasonlitnak önmagukra.
2012. ápr. 7. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
első énis így vagyok vele.:D
2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> Nem értem sokan mondták már hogy képek a valoságot

> ábrázolják és mások nem szebbek vagy csunyábbak a képeken

> és hasonlitnak önmagukra.

Általában a valóságot ábrázolják. De ismerek én is olyan embert, akiről egyszerűen nem lehet élethű fotót csinálni...

2012. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van akinél fordítva vagyon :D
2012. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!