Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok mondanátok rólam...

Csajok mondanátok rólam véleményt? Hogy milyen pasi vagyok? Mert nem értek valamit?

Figyelt kérdés

nem tudom velem van a gond? ronda pasi vagyok?

[link]


[link]


[link]



2012. ápr. 8. 16:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
amúgy én is az egyéniségeket bírom, elég tömegcsávó vagy
2012. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
ilyen fejem lenne zsákba tenném
2012. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
átlagos vagy, de a hajaddal gyorsan kéne kezdeni valamit! mert mindenki azt írja hogy tömegsrác vagy és ezt nem csak a képek miatt, meg azok kit érdekelnek, hanem ez a haj igazi diszkópatkányos. ha nem ilyen lenne, 100, hogy 10szer ennyi csajnak bejönnél. nézz utána és vágass valami faszábbat, ami nincs telekenve "zsírral", az nem menő. és fogyjál is egy kicsit, akkor majd látszani fog rajtad a sport. ha ezeket betartod, biztos, hogy sikered lesz, ezt minden lány/nő nevében mondom. a mai ruha / frizuradivatnak nézz utána, és már ne a tiniknek valóban, hanem a huszonkevés...18/L
2012. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem is átlagos vagy így képről, de nem ez a mérvadó. Egy amúgy csúnya hapsié is oda lehetnek a nők, ha amúgy meg olyan a stílusa, természete.
2012. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!