Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elmész a kozmetikushoz a...

Ha elmész a kozmetikushoz a pattanások és miteszerek miatt utána szép lesz a bőr?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát utána nem h szebb lesz hanem még csúnyább:(1-2 napig vörös lesz a fejed,mint a főtt ráknak,viszont utána nagyon szép lesz:)amikor én voltam,nagyon megkínzott,mert én tele vagyok mitesszerekkel,pattanásokkal,és az volt a szerencsém,h péntek délután mentem,és hétfőre elmúlt a pirosság.:)szóval amikor fölállsz a székből még ne várj csodát,majd olyan 2 nap múlva!
2009. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de utána ugye nammarad nyoma?heg vagy ilyesmi?
2009. jún. 17. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
nem,nem marad heges,legalábbis nekem nem volt olyan,mondom,csak 2 napig nem nagyon tudtam emberek közé menni,szóval te is úgy időzítsd,h utána ne kelljen sehová menned.:)
2009. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!