Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vett már valaki vaterás...

Vett már valaki vaterás AKCIÓS converse tornacipőt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem merek pedig már szemeztem vele. Félek, hogy nem eredeti és gond van a minőségével és esetleg hamarabb tönkremegy mint egy eredeti, és akkor vehetnék egy újat, pénzben meg már megint ottvagyok. Szóval én mindig az eredeti mellett kötöttem ki, de van olyan is amit 5 éve hordok rendszeres mosás mellett.
2012. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia, én is ugyanettől félek, azt nem tudod esetleg hogy az eredetinek mennyi az ára körülbelül, nálunk itt olyan 15 e körül van
2012. ápr. 4. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Én vettem már olyat is ami 13 volt, de olyat is ami 22.
2012. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a converse slim-et néztem ki(vékonytalpú) és nagyon tetszik,de eddig még én se mertem venni :SS


14/L

2012. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én múltkor rendeltem akciósan,szállítással együtt 4500 forintért teljesen újat :D Persze gondoltam, hogy ennyi pénzért szinte biztos h nem eredeti.. Igazából így ránézésre meg nem mondanám h eredeti-e vagy nem szóval fogalmam sincs.. :D Igazából tök mind1 mert én szeretem és hónapok óta hordom és semmi baja:))
2012. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én múltkor 6000-ért láttam, állítólag eredeti és jó minőségű. Hát, nem igazán hittem el. Inkább elmentem a boltba, és megvettem ott, biztos, ami biztos... :) Azért egy Converse nem olyan nagy luxus, szerintem abból ciki, ha kamu van... 16/L
2012. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még tavaly rendeltem 5000 Ft ért, plusz posta, a teszveszről. Valószínű, hogy én fogtam ki egy selejtet, de az én barna magasszárumnak besárgásodott a talpánál a gumi rész. Magyarul nagyon csúnya lett, minta ezeréves cipőt hordanék. Most megpróbáljuk kimosni mosógépbe, nem tudom lesz belőle, de azért örülnék, hogyha kicsit fakulna a sárgaság. Viszont! Az egyik rokon ugyan attól az eladótól, kicsit előbb vett 2-t is, és semmi baja nincsen! Az én tapasztalataim ellenére is vennék még egyet, próbálkozás képpen!
2012. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sztem meg igenis luxus cikk már főleg ha a saját kis diákmelo keresetedből kuporgatod cipőre...


Remélem azért pár évig kifogja birni ..

2012. ápr. 8. 15:37
 9/10 anonim válasza:
perszue,hogy kamuk..olyat is láttam amire az volt irva hogy eredeti,de kamu volt..egyszer rendeltem.. az eredeti mellé állitva rögtön látszott.és kb 2 számmal ksiebb volt. + a fehér orr rész sokkal nagyobb rajtuk.de vaterán az összes ilyesn "szállítás 2-3 hét,cipő doboz nélkül ,36-46 méretig,több szín" ezek mind kamuk :\
2012. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
1et letesztelek:) ...
2012. ápr. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!