Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szépnek találjátok a...

Fiúk! Szépnek találjátok a hozzá hasonló lányokat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. ápr. 3. 22:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jaajjjj mar!:) A szepseg relativ!:)Kinek a pap, kinek papne.
2012. ápr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jön be arcra se, valamint a vörös hajat se igazán kedvelem, főleg ha festett vörös.
2012. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez senkit se keserítsen el.
2012. ápr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, de azért elmondom a véleményem:)


Szerintem nem csúnya, de nem is annyira szép. Nincs vele semmi baj, csak nem az a "hűűű de különleges feje van:O" típus... Egyébként szerintem nem rossz, viszont egyedi, és igényes. Sokszor nekem fiúkon és lányokon is nem az számít, hogy hogy néz ki, mondjuk lány ként lányokat nem így nézek:D, de értitek... Szóval nem az a fontos, hogy annyira szép legyen, mert ha mellé igénytelen, akkor semmit sem ér... Viszont ha szépen öltözködik, rendben tartja magát, akkor szerintem semmi baj:)

2012. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A képen szereplő lány nem valami szép. Viszont amúgy szeretem a természetes vörös hajat és a szeplőket is, a sulimba járt egy természetes téglavörös hajú lány szeplőkkel, csak neki az egyik szeme kék a másik zöld volt, elsőre kicsit ijesztő volt, de ettől függetlenül gyönyörű lány volt!
2012. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép. De én is lány vagyok. Viszont nagyot tévedsz abban, hogy a nők nem a többi nőnek akarnak tetszeni. A fiúknak tetszeni könnyű. A nők sokkal inkább azért divatolnak, hogy a többi lánynak, a riválisoknak megmutassák, hogy szépek.
2012. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szép a haja, de az arca nem jön be. túl nagy az orra, de a szeplői édesek.
2012. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

hű szerintem gyönyörű ez a lány... csodálkozom is, hogy annyira nem jön be a többi válaszolónak, én az arcára (maradjunk a 10-es skálánál) legalább 9-et adnék

23/F

2012. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval gyönyőrűűűű.16/F
2012. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

szerintem is gyönyörű


25/L

2012. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!