Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha valaki megkérdezi hogy...

Ha valaki megkérdezi hogy szerintetek kövér-e, akkor megmondjátok az igazad, vagy inkább hazudtok, csak hogy jobban érezze magát? Bővebben

Figyelt kérdés

Két kérdés ihlette a kérdésemet:


[link] felrakta ez a csajszi a képét, a 90% áradozott, hogy milyen jó, nőies alakja van, vagy igaz hogy van rajta pár plus kg, de jól néz ki. Mondom oké nem ítélekezm.


[link]

Adott egy második kép, feltette a csaj, hogy kövér e 5-ből, 5 válasz hogy igen kövér, meg röfi és kedjen valamit sürgősen magával.


Egyáltalán nem értem. Szemmel látható a különbség, hogy az 1. csaj sokkal husisabb, bár tény hogy nincs rossz alakja. A 2. csajon is van fölösleg bár jóval kevesebb, mint az 1.-n én mégis őt "szidják"


Ha valaki megkérdezi, hogy hogy néz ki Te őszintén elmondod, vagy inkább hazudsz?


2012. ápr. 3. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őszintén megmondom neki. A képekkel kapcsolatban igazad van.
2012. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad nagyon hallgatni az itt válaszolgatókra, amúgy igazad van.
2012. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is le írom amit gondolok. De én meg azt vettem észere itt

is a való életben is hogy aki szemmel láthatóan el van hízva azt nem cseszegetik. De ha valaki felszed 5-10 kg pluszt,rögtön mindenki "jól meghíztál,... stb"

Én ezt nem értem.

2012. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is őszinte vagyok.

Valóban több felesleg van az első csajon, de arányosabb, formásabb az alakja, mint a másodiknak, mert hangsúlyosabb a dereka.

De a 2. csaj is jól néz ki, nem tudom, miért húzták le ennyire...

2012. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek az a logikája, hogy az elsőn tényleg több a felesleg és neki egy rendes életmód váltás kéne és rengeteg energia, hogy lefogyjon.

Míg a másodiknak elég lenne kicsit visszavenni az étkezéséből és könnyen lecsusszannának a kilók. Ezért neki inkább azt mondják, hogy fogyjon le, ment úgy ezerszer jobb alakja lenne, míg az elsőnél talán nem éri meg a fáradozást, mert így is arányos (és nagy mellei vannak nem utolsó sorban).

2012. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ki válaszol. Néha a kérdezők bunkókat fognak ki, néha kedveseket. :D Részben szerencse kérdése is.
2012. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán szimpatizálok a kövér nőkkel szóval ha valaki kérdezi akkor bizony megmondom az igaat mint építőjellegű kritikát:)


A kérdésben szereplő két csajt viszont nem nevezném kövérnek,de egyértelműen van rajtuk felesleg, főleg azh elsőn.

2012. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énis most néztem a második képen lévő csaj alatti kommenteket,nagyon kihűltem ez undorító dolog..
2012. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!