Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? [kép]

Kövér vagyok? [kép]

Figyelt kérdés

Őszintén:)


[link]


[link]


2012. márc. 27. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
hát van felesleg bőven... és ez a ruha előnytelen, mert szerintem még dagadtabbnak tűnsz benne
2012. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj!Táplálkozz megfelelően és ezeket a ruhákat felejtsd el,öltözz csinosabban,olyan,mintha egy zsákot húznál magadra,nem hiába születtél lánynak :)
2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. öltözz nőisebben, csinosabban és máris jól fogsz kinézni.
2012. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval
2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Picit. Kis torna (diéta nem is fontos max annyi h éjfélkor ne egyél csokit :D) és tökjó leszel, mert amúgy arányos vagy, tehát tényleg csak egy kicsit kell formázni.

Viszont ez a fölső tényleg nem előnyös... Vagyis nem is nem előnyös, csak a te esetedben vannak olyan rucik, amikben vékonyabbnak tűnsz, és azok talán szerencsésebbek lennének.

Sok sikert ha szeretnél fogyni! :)


18/L

2012. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2012. márc. 27. 19:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit.mostmár nem azért,de te magadon nem veszed észre?miért kell mástól kérdezni?
2012. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem te is tudod magadról, hogy duci vagy (én is, nyugi :D). Ettől persze még nem vagy kevesebb, mint ember! De ha zavar, akkor kicsit figyelj oda, hogy mit eszel, nem kell nagyon drasztikusan, de próbálj kevesebb zsírt és cukrot enni, meg hát a mozgás sem árt. A kapucnis nagy pulcsikat felejtsd el. Bár látom, hogy lazábban öltözködsz, de azért lehet előnyösen attól még:)
2012. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kövér, de ezek a ruhák egyáltalán nem állnak jól Neked.
2012. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kövér nem, de duci igen!


És ne csak az öltözködésen változtass hanem fogyj le.

Diéta+mozgás ez a lényeg.Szerintem tök jó csaj lehetnél alakra csakhát valamit valamiért:)

2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!