Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Írnátok olyan linket ahol...

Írnátok olyan linket ahol találok olyan tetkót ami derékon van, egy nonfiguratív minta és a közepén egy tigris fej van?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmire gondolok, csak szeretnék más fajtát is látni, mielőtt megcsináltatom.
2009. jún. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Elcsépelt és unalmas már ez a tigrismotívum főleg ribancrendszám deréktetkónak.
2009. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de ez elég stílustalan...unalmas és semmi egyediség nincs benne! Miért akarsz az átlaghoz tartozni? Nekem is van két tetoválásom is, de mindíg az egyediségre törekedtem, nem tudnám elviselni,ha máson is látnék olyat mint ami rajtam van! Plusz egy tetoválást azért csináltat az ember,m.kifejezi önmagát vele, magyarul van jelentése a számára és semmi képp nem csak azért,h."legyen egy tetkóm!"! Az ilyen hozzállás mindíg felbosszantott! Válassz inkább valami egyedit, rajzolj valamit amit aztán mutass meg a tetkósnak,aki majd átrajzolja neked és szépen kidolgozza! Egy tetkó türözzön téged,ami vagy...stb.
2009. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam senkin ilyet, ezt is véletlen találtam meg mikor a páromnak kerestem tetkóhoz képet. Én azt hittem nem elcsépelt, és ha még az is, nekem tetszik. De mindegy. Nektek milyen tetoválásotok van?
2009. jún. 16. 10:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, tetszenek még a tarkón motívumos tetkók, a derékon a gerincen, és a medence csont alatti tetkók, az is elcsépelt?
2009. jún. 16. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen, ez mind az.


Itt a jó időt, egyre lengébben öltözködnek a csajok, figyeld meg, nagyon soknál befigyel a tarkón és a medencénél egy kínai motívumos vagy nonfigi tetkó. Szerintem...

2009. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából már semmit sehova nem csináltathatok? Nekem lapockán, bokán nem tetszik.
2009. jún. 16. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg inkább ne csináltass, ha ennyivel el lehet tántorítani :)) Nem való neked...
2009. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. De mondjuk csináltatok valamit ami nekem tetszik, és akkor ha megyek az utcán percenként kell majd hallgatnom az ilyen rossz indulatú embereket? Miért baj ha olyan tetszik ami másnak is van? Nem értem amúgy azt se, hogy senki nem a kérdésre válaszolt, csak lehurrog. Nem hiszem hogy így látatlanban meg tudnád mondani hogy mi való nekem és mi nem. Nem véleményt kértem, az van saját.
2009. jún. 16. 12:26
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
2.válaszoló vagyok, gondoltam hogy lepontozol, azért mert elmondtam a véleményem! Szerintem tetkónál az egyediségre kell törekedni. Annyi csúnya, elfuserált, átlagos , stílustalan(pl.nonfi) tetkót látni, csak meggondolatlanul felvarrják és jóval! Gondolj bele ,h.eltudnád-e képzelni magadon azt a mintát, mondjuk 20 év múlva kétgyermekes anyaként....Azt csinálj ami neked tetszik és nem kell kikérni mások véleményét,m.ez csak a tiéd, ebbe senkinek nem lehet beleszólása,és a véleményt sem érdemes meghallgatni,m.a végén beleugranál olyanba ami igazából nem is neked tetszik, csak valaki más miatt...stb!
2009. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csináltass olyat,oda ahova akarod,manapság minden második embernek van tetkója,így elég nehéz az egyediségre törekedni!És mi van ha nem rajzolsz szépen?akkor lesz egy csúnya tetkód?:) Szerintem,ha tényleg egyedit akarsz akkor keress meg egy tetoválót mondd el neki milyen tipusú ember vagy,mit szeretsz,mi a hobbid,szóval h milyen beállítotságú vagy meg h te milyen tetkót gondoltál és h ő tudná ezt az egészet ötvözni egy rajzban...akihez én járok,jó ismerősöm és mi így szoktunk egyedi tetkót gyártani....bár biztos lesz valaki aki meglátja rajtad és ő is olyat csináltat,és róla is koppint valaki....stb senki nem fogja tudni h a tied volt az eredeti.....na mindegy,olyat csináltass ami neked tetszik,más meg törődjön magával...

[link]

[link]

[link]

2009. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!