Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Melyikek lányok...

Szerintetek? Melyikek lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Keresgéltem interneten ilyan farnsgos videókat és találtak egy videót ami egy iskolai videó sztem ! És ka 15:10 nél kezdődik egy tök jó zene és erre táncolnak sztem 7-8-osok lehetnek ! Nektek tetszik ez a tánc mert nekem bejön de lehetett volna jobb is ! Szerintetek melyikek a leghelyesebb fiúk és a legszebb lányok ? És melyikek a legcsúnyábbak ?

2012. márc. 29. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
visszavonom a hosszú fekete hajú rózsaszínben, ő is szép. már közelről is látom..:)
2012. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a szélén álló lány aki olvasiott, ő elég bénán táncol és marhára előnytelen az a tpadós ruha de az arca szép, ha lefogyna olyasmire mint a lila vagy a pink felsős lányok szép lenne
2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még talán a feketére festett hajú lány tetszik,amelyiknek fel van kötve az inge,meg esetleg a lila kockás inges. Egyébként melyik a te barátnőd?
2012. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
melyik számra táncolnak?
2012. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azt már megirtam hogy melyik ! aszem valami michel telo vagy mi
2012. márc. 29. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!