Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Melyikek lányok...

Szerintetek? Melyikek lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Keresgéltem interneten ilyan farnsgos videókat és találtak egy videót ami egy iskolai videó sztem ! És ka 15:10 nél kezdődik egy tök jó zene és erre táncolnak sztem 7-8-osok lehetnek ! Nektek tetszik ez a tánc mert nekem bejön de lehetett volna jobb is ! Szerintetek melyikek a leghelyesebb fiúk és a legszebb lányok ? És melyikek a legcsúnyábbak ?

2012. márc. 29. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
videó?
2012. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah bocs azt elfelejtettem :) http://www.youtube.com/watch?v=j-R2tPjcDLs
2012. márc. 29. 16:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Kár tagadni ez a te osztályod,egyébként gyerekek vagytok még,rengeteget fejlődtök.
2012. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jól van bevallom , hogy a legjobb barátnőm osztálya és meg kiakartam kérni véleményeteket mert megmuttta a videón ahol ő táncolna de nem igazán tetszett :/ és nem tudok neki mit mondani mert ezt nem merem :( Egyébként én budapesti vagyok !
2012. márc. 29. 16:17
 5/15 A kérdező kommentje:
És akkor ha itt tartunk , Tudna valaki segíteni hogy mit mondjak neki ? Hogy ne bánstam mag ?
2012. márc. 29. 16:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik ő?
2012. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az
2012. márc. 29. 16:46
 8/15 A kérdező kommentje:
bocs ! ő ott legelől állt egyébként ő olvasott
2012. márc. 29. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:

az olvasós lány elég kedvtelen volt és dagi, a két csaj aki először bejött csúnya főleg a fekete hajú,


a festett"fekete hajú" lányok tömegek, átlagosak


a szemüveges rövid szőke aranyos, de ráférne egy stílusátváltoztatás


aztán bejöttek a "ranglistás" lányok hát ők elég beképzeltnek tűnnek de nem szépek, így arcra nem legalábbis


de a kockás lila ingesnek aranyos arca van

a rövid hajú szemüveges mellett álló rózsaszín felsős lány beképzeltnek tűnik, és nem szép

aki pedig balra áll a szmüvegestől ő elég kedvtelen


a lila kockás inges lány a legszebb

8. osztály szerintem



14l

2012. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a szemüveges szőke táncol a legjobban, szerintem baromi jó mozgása van és ha törődne a külsejével meg a táncba belevinne egy kis dögösséget..akkor király lehetne
2012. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!