Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A világos farmerem rozsdafolto...

A világos farmerem rozsdafoltos lett. Hogyan lehet kiszedni belőle a rozsdát, hogy ne marja szét a gatyát?

Figyelt kérdés
az ilyen kis díszek miatt lett mosás közben rozsdás:( a kedvenc gatyám:((
2012. márc. 29. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kb sehogy
2012. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több féleképen tudod eltávolítani a rozsda foltot, válassz!

1. Dörzsöld be a foltot, sóból, és ecetből készített pasztával, hagyd állni 30 percig, majd mosd ki a szokásos módon.

2. Áztasd a foltot citromlébe, majd akaszd ki a ruhát a napra, végül öblítsd át.

3. Dörzsölj a foltra borkőből és forró vízből készített pasztát, hagyd rászáradni, majd mosd ki.

Ha ezekkel sem jön ki a folt, próbálkozz az üzletekben kapható rozsdafolt-eltávolítókkal.

2012. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is lett rozsdás az egyik nadrágom, nem tudtam kiszedni sehogy. egy mód van rá, ha kivágod onnan azt a részt. legalábbis ha olyan helyen van, ahol nem gáz, ha van lyuk. és akkor ki is szaggathatod.
2012. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért amit a második írt ,egy próbát megér. Én is így jártam egy inggel, amin díszek vannak.
2012. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. márc. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!