Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ilyen jó...

Hogy lehet valakinek ilyen jó alakja?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen magas lehet és hány kg? Csak az arány érdekelne.


Hogy lehet valaki ilyen marha csinos? Én ha eszem is , rögtön pufi a hasam, pedig csak néha pár falat. Hogy lehet ilyen lapos?


[link]



Mit tegyek, hogy ilyen legyek?


2012. márc. 27. 11:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem amit linkeltél az egy átlagos lány. De arcra egyáltalán nem szép.
2012. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom ,amit a kérdező linkelt, egy zsép nő. Oké van gy kis hasa, csípőben erős, de szeritnem nagyon szuper nő. Nekem baromira tetszik. És csak szólok hogy ebből nagyon könnyen lehet formázni is az alakot. (De formázás nélkül is tetszik nekem.)
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Húha, ha ez a nő a többség szerint nem csinos és nem jó alakú, sőt feleslege van, akkor milyen nők tetszenek nektek? Anorexiásak? :-O
2012. márc. 27. 14:46
 24/26 anonim ***** válasza:
hehe kérdező kicsit szélsőségekben gondolkozol... ez a lány van, a többi meg, aki vékonyabb anorex? nono. ezerszer csinosabb alakok vannak, ez inkább olyan átlagos, de semmiképpen nem bombázó.
2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jó alakja van, "feleslege" pedig egész biztosan nincs... -.- hol éltek ti? Valami szupermodellképzőben? :S
2012. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont! :)
2012. márc. 29. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!