Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vasalja annyi nő/lány a...

Miért vasalja annyi nő/lány a haját? Szerintem ez már kegytlen, ti h vagytok vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
mert a kis buták azt hiszik,hogy az egyenes elegáns..vagy szép... éb küzdök, hogy még egy kicsit hullámosabb legyen
2012. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nem látsz az életükbe, hogy itélkezz, másrészt nincs is közöd hozzá. Szerintem az a kegyetlen, aki cigizik, iszik, minden hétvégén részeg, drogozik stb. Azért egy hajvasalás ne dramatizáljunk már el ennyire. Én pl azért vasalom a hajam mert amúgy nem lehet kezelni. És persze mondhatod, hogy jaj te is tudod milyen a hosszú haj, de ez nem igaz, mert nem vagy az én helyemben. Derékig érő hajam van és olyan sok, hogyha nem vasalom ki, akkor nem lehet kezelni. Kérjek érte bocsánatot? Nem neked akarok tetszeni, én így érzem jól magam.
2012. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kegyetlen. Rengeteg olyan dolgot teszünk, amivel ártunk a hajunknak, a hajvasalás csak az egyik. A szőkítés, a dauer, hajsütővas, sőt, úgy tudom, még kicsit a hajcsavarók is ártanak a hajnak. De azért ez nem egy halálos dolog, az egészségre sem ártalmas; max. a hajunk sérül tőle. Ha az ember jobban érzi magát ezektől, miért ne?

Egyébként személy szerint én nem vasalom a hajamat, én folyton göndöríteni vagy hullámosítani szeretném. :) De hát, kinek a pap, kinek a papné.

2012. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind1 neked, hogy ki vasalja és ki nem? Ha neked úgy tetszik a sajátod, hogy nem vasalod, akkor egészségedre. Aki meg így érzi jól magát, az meg hadd vasalja. Mellesleg attól, hogy neked majdnem térdig érő a hajad, még nem biztos, hogy több gond van vele, mint akinek csak derékig ér, viszont össze-vissza gubancolódik, mert annyira göndör, vagy száraz, vagy egyéb problémák. Mindenki eldöntheti, hogy szeretné kezelni.
2012. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na látod erről beszéltem. :) Egggéész véletlenül pont itt futok bele egy ilyen hosszú hajú emberbe mint te, mintha minden utcában lenne belőlük pár. Hát nem fura? Na mindegy

Valószínűleg az én hajam már sokkal hosszabb lenne mint a tiéd, ha nem vágnám le évente párszor. :) Genetika... Nálunk mindenkinek ilyen. Itt nem a haj hosszúságával van a baj, hanem azzal, hogy mennyi. És nekem nagyon sok hajam van. Ha nem vasalom ki, nem érem át kézzel még megkötni alig tudom, emellett nem is szép. Bocsi, 20 éve élek a hajammal, had tudjam már, hogy a jobb nekem!

És ha ezt nem is hiszed el, vagy nem tartod fontosnak, akkor is mit fáj neked, hogy más vasalja-e? Nincs nagyobb problémád?

2012. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És iggen, minden második nőnak bokáig érő haja van! Ez nagyon gyakori! xD De dedósan viselkedsz.
2012. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, abba még esetleg nem gondoltál bele, hogy neked azért nem kell vasalni meg semmi mert lehúzza a súlya? Még jó hogy nem göndörödik be attól a nagy súlyától. És igaza van az egyik válaszolónak, mindenki törődjön magával, most minek megkritizálni a másikat, kinek ez tetszik, kinek az.
2012. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

Hát sok közöd nincs hozzá.

Amúgy meg divat. A 80-as években meg miért dauerolta annyi nő a haját? Na puff.

Felőlem mindenki azt csinál, amit akar, viszont azzal egyet értek, hogy kegyetlen cikis, mikor már szarrá van égetve a haja a napi vasalástól és tiszta törött, de azért ő a trendi, mert vasalja a haját, meg suliban szünetben is muszáááááj. XD

2012. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vasalom ki a hajam, teljesen szétáll, akkora fejem lesz tőle, mint egy ház, pedig ritkítva van. Nyáron nem szoktam vasalni, mert ha befonom, és magától szárad meg, nem lesz ilyen, de télen mindig megfázok, ha nem szárítom meg.

Amúgy én is örülnék, ha göndörebb lenne, most ilyen se nem hullámos-se nem egyenes hajam van, de meglennék vele elégedve, ha nem állna szét. Így viszont vasalom, ha nem is mindennap.

2012. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok: én például legfeljeb hetente egyszer vasalom! Ugyanis 1, ha jól akarom csinálni akkor az legalább 2 óra, annyi időm nincs minden nap 2, csak hajmosás után lehet, ugyanis csak akkor elég puha hozzá, amúgy nem fogja a vasaló emelett egészségtelen is sokszor mosni. A fodrászom szerint egészséges a hajam, és még nem látott ilyen sokat másnál. Nem azért vasalom, hogy ne legyen hullámos, hanem azért, hogy kezelhető legyen.

Szerintem ugyanolyan gáz aki nem vasalja, de pl hónaponta más színűre festi midenféle méreggel és már teljesen össze van égve...

2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!