Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől hízhatott meg az arcom?...

Mitől hízhatott meg az arcom? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik, de az utóbbi hónapban hízni kezdett az arcom. Eleinte még nem foglalkoztam vele, de mostmár elég zavaró. 17 éves lány vagyok, mindig is vékony voltam, jelenleg 165 centi, 49 kiló. Két-három hónapja rendszeresen sportolok, ennek következményeként kicsit többet is eszek. A testem szépen formálódik, a hasam laposabb lett, a combom vékonyabb, de az arcom az utóbbi hetekben hízott, kiszélesedett és löttyedt lett. Egyszóval pampuskám lett, mintha 80 kilós lennék. Lehet attól, hogy a több mozgás miatt mostanában többet eszek? Mit lehetne ellene tenni? Bevállalok bármilyen arctornát vagy masszázst.
2012. márc. 18. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
képet!
2012. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Watching televison!...
2012. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet feltenni :D Ti úgyse vennétek észre rajta semmit, mert csak annyit változott, hogy az látja a különbséget, aki előtt is ismert. Nem lett belőlem gnóm :D Szép az arcom, csak nem akarom, hogy még tovább hízzon, mert akkor már tényleg ronda leszek...
2012. márc. 18. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tokám sincs, meg semmi. Csak az arcom nőtt meg. És normális válaszokat kérek!
2012. márc. 18. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
annyira lefogytál,hogy a fejed nagyobb lett a testedhez képest!
2012. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ez nem igaz. Mondom, hogy mindig is vékony voltam. Kilóban nem is fogytam az utóbbi két hónap alatt, csak izmosodtam. Rendesen eszek mindent, ugyanúgy, ahogy eddig. Nem tiltottam el magam se a hústól, se a kenyértől, se az édességtől. Nem fogytam, inkább formálódtam. Az arcom viszont kikerekedett, nem a testemhez tűnik nagynak, tudom, hogy nem volt ilyen löttyedt. Én inkább arctornákra és masszírozási módszerekre lennék kíváncsi, ha van itt valaki, aki tud ebben tanácsot adni.
2012. márc. 18. 17:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Kb. egy éve 49 kiló vagyok, nem itt van a gond. Fogyókúra soha életemben eszembe se jutott.
2012. márc. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!