Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a, -az ellenkezo...

Melyik az a, -az ellenkezo nemmel kapcsolatban- ápolatlanságbol, hanyagságbol fakado "negativum", ami azonnal menekulésre késztet?

Figyelt kérdés
Nàlam az abszolut " non plus ultra",amitol a Fold màsik feléig tudnék menekulni, az izzadtsàgszag és a koszos, àpolatlan kormok. Làny vagyok, 27 :)
2009. jún. 11. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is dettó ezek, amiket leirtál
2009. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezek...szóval az igénytelenség...:S
2009. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apolatlan fogak, kormok, izzadsagszag, labszag.

24L

2009. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Piszkos fül, koszos köröm, cigi-piaszag, izzadtságszag.

(Lányoknál sokszor lehet érezni menstruációs vér szagot, attól is felfordul a gyomrom...:((

2009. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Testszag, kosz, lyukas ruha, izzadságfolt a ruhán, koszos cipő, büdös láb, undorító körmök, korpás, zsíros, rendezetlen haj, ápolatlan/hiányzó fogak, és még sorolhatnám.
2009. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
koszos, begyulladt körmök, zsíros és kócos haj, pattanásos fej (ez kamaszkorban természetes, de itt arra értem, akin látszik, hogy nem is érdekli, és nem foglalkozik vele, nem kezeli le tonikkal stb), testszag, szájszag, alkohol, cigaretta szag...
2009. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Izzadságszag, ronda, ápolatlan kéz/lábkörmök, hiányos/elhanyagolt fogazat, szájszag, szakadt, szennyezett ruházat, korpás/zsíros haj... és még én is sorolhatnám a végtelenségig.
2009. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hallottam olyat akit a barátnője testszőrzete zavarta.Mármint hogy szőrös volt a keze meg a hasa stb...
2009. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!