Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen undorító...

Mit lehet egy ilyen undorító hajállománnyal kezdeni?

Figyelt kérdés

Legszívesebben lenyírnám kopaszra...

Hajmosás után pár óráig marhajól néz ki stb aztán ezt a képet ma csináltam úgy hogy tegnap mostam hajat.. katasztrófa..


[link]


Arra gondoltam elmegyek egy Hajas-szalonba és kezdetek valamit vele 7000 Ft ért...


2012. márc. 12. 21:56
 1/9 A kérdező kommentje:

nincs kifésülve meg semmi ilyesmi


diffúzorral szárítom


a különféle haboktól meg spréktől pedig összeragad és hozzá sem lehet nyúlni

2012. márc. 12. 21:58
 2/9 anonim ***** válasza:
természetes göndör? én hajhabbal szoktam,csak egy kicsivel,igaz most kiegyenesítettem. amúgy nem gáz,szép hajad van.vagy próbáld meg az egyenesítő szérumot,az ilyen csúszóssá teszi,és akkor lehet,hogy jobban külön állnának a tincsek! szerintem.én is ilyen balzsamot használtam(az kifejezetten göndör hajra volt)de megszűnt,és az is csúszóssá tette,és jó volt.
2012. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát már ezernyi olajat és habot kipróbáltam...

igen eredeti göndör, mosás után ilyen:

[link]

2012. márc. 12. 22:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha bemegyek egy belvárosi Hajas-szalonba nem néznek hülyének hogyha csak így "átlagemberként" elmegyek hogy csináljnanak velem valamit? Mert ugye ott sztárok meg hasonlók frizuráit szokták elkészíteni.. Meg még csak 14 vagyok
2012. márc. 12. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi gond. az enyém is ilyen.

csak azért, mert mostanában elterjedt ez a hülye divat, hogy csak az egyenes a jó, nem kell beállni a sorba, hagyd úgy, ahogy van. használj rá göndörítő habot, attól szépen állnak a hullámok. a mikor én a te korodban voltam, mindenki daueroltatott, most meg mindenki egyenesíttetni akar...

amúgy, a fodrász se fog vele tudni mit kezdeni.

2012. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű.
2012. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondoltam lehetne rövidebb és "vadabb" nem ilyen mamis
2012. márc. 12. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet ha rövidebbre vágatnád, nem lennének ennyire "vadak" a fürtjeid.

amúgy milyen hajszárító nélkül? mmint ha csak magától megszárad a hajad? egy pár göndör hajú ismerősömnek így megoldódott a problémája.

2012. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már tegnap is írtam neked, hogy szerintem nagyon szép hajad van! Hidd el, ha egyenes lenne, arra panaszkodnál, hogy milyen lapos és nem áll sehogy sem. :)

Szerintem nem kell vele rögtön egy ilyen drága szalonba menned. Találni nagyon jó fodrászokat olcsóbban is, akik tudnak tanácsot adni.

2012. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!