Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Levágassam a hajam? (képekkel)

Levágassam a hajam? (képekkel)

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkoztam azon, hogy milyen jó lesz hogy megnövesztem a hajam és Shakirás hajam lesz, na ez nem jött be, mivel hosszúban ilyen:

[link]


Most ilyen:

[link]

[link]


Ha ilyenre vágatnám, milyen lenne:



[link]

[link]

[link]


vagy a fenti stílusokra csak rövidebbre.. unom már hogy ilyen csúnya a hajam..


2012. márc. 12. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le, így olyan nagymamás. :D
2012. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint irigylem a hajadat, szerintem nagyon szép! Mindig is ilyen hajat szerettem volna, az enyém egyenes. :)

A helyedben én nem vágatnám le kapásból, inkább megpróbálnék a fodrászommal közösen kitalálni egy olyan fazont, amitől megmarad a hossza, mégis formás lesz. :)

2012. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ebből a hajból sokat nem lehet kihozni, max. kivasalod vagy nem fésülöd, hogy megmaradjanak a hullámok. A rövidebb tényleg jobb.
2012. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen csak a mostani hajamat is nemrég vágattam egy ennél még formátlanabb, méghosszabb fazonból ami szintén idétlen volt
2012. márc. 12. 16:18
 5/11 A kérdező kommentje:
nem fésülöm :)
2012. márc. 12. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Először Raini Rodriguez jutott eszembe a hajadról :D (nem rosszból mondom)

Amúgy szerintem is vágasd picit rövidebbre.

2012. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! szerintem ne vágass le egy ilyen szép, göndör hajat. ha újítani akarsz, akkor habbal emeld ki vizesen a loknikat, és máris új, szép hatása lesz.

vágatni kockázatos. ha körülbelül vállig érő (vagy picit hosszabb/rövidebb), akkor lehet, hogy teljesen szét fog állni, nem lehet majd kezelni, maximum hajvasalóval, azután meg a töredezés miatt nem nő vissza, csak évek alatt (saját tapasztalat!)

szerintem hagyd meg ilyenre, vagy kérj bele fokozatot, ami göndörebbé teszi és használj habot.:)

de ne vágasd le, elronthatja az egészet.

2012. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagrid, te vagy az?
2012. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló oroszlánsörényem lenne, ha kifésülném a hajamat, de ha csak hajhabozom, diffúzorral szárítom( vagy hagyom, hogy magától száradjon), akkor az alsó képekhez hasonlít. De a legfontosabb a hajad vágása. Nekem háromhavonta elég rendesen megritkítja a fodrász, és formára igazítja(a hossza megmarad, de a felső tincsek kicsit rövidebbek, így nem lesz sátorhaj hatású) és a legfontosabb, hogy a göndör haj szárazabb a szerkezete miatt, és emiatt külön ápolásra szorul. Ricinus olaj, kókuszolaj, mindkettőt ajánlom. Ha ezt eddig nem tette meg a fodrászod, akkor szerintem válts, én is találkoztam már olyannal, aki nem mert hozzányúlni a hajamhoz csak azért, mert göndör. Úgyhogy én azt ajánlom, hogy először ezeket próbáld meg, ha szereted a hosszú hajat és csak azután vágasd le, ha nem tetszik az eredmény. Remélem, hogy tudtam segíteni és érthetően fogalmaztam, csak siettem. :)
2012. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, mert nem fog úgy állni az életben, mint a képeken.

Inkább tanuld meg kezelni ezt a hajat szerintem, többet ki lehetne belőle hozni az tény, de egyáltalán nem csúnya. :P

2012. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!