Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolárium használata! Ha...

Szolárium használata! Ha jársz szolárba válaszolj légyszi. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

17-éves lány vagyok és még soha nem voltam szolárba.Az lenne a kérdésem,hogy hogyan is működnek ezek a dolgok?

Azt tudom,hogy az ékszereket le kell venni és hát le kell vetkőzni :D

De teljesen meztelenre vagy bugyi maradjon?A barátnőimet nem nagyon merem megkérdezni,mert olyan ciki.


2012. márc. 5. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a te döntésed, hogy mennyire vetkőzöl le :) Én egy pici tangába szoktam lenni, mert bugyit semmiképp nem akarom levenni. Én sem tudom miért, de hülyén érezném magam :D Viszont azt sem akarom, hogy nagyon látszódjon, ezért szoktam csak ilyen falat bugyiba menni :) 21L
2012. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szép, egyenletes barna színt szeretnél, akkor mindent le kell venni (gyűrűt, karkötőt, hajat felgumizni, vagy feltűzni ha hosszabb, fehérneműt). Sztem az a szép, ha mindenhol egyformán barna. Teljesen egyedül maradsz a fülkében, amely többnyire zárható is belülről, így nem kell félni kukkolóktól :) Gondolj bele, milyen ronda lehet az, ha pl. fekvés közben "elcsúszik" a bugyi, és ferdén barnulsz, vagy csíkosan...

Arra figyelj, hogy először csak pár percre menj, mert könnyen rákpáncél lesz belőled. Hetente kb. 2x elmehetsz míg meglesz a kedvelt szín, aztán hetente, 2 hetente elég 1x.

2012. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Most már talán nem fogok annyira parázni ha bemegyek egy szoliba. :)

Sokat segítettetek.

2012. márc. 5. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy működik, hogy elmész és megkérdezed a szoliban dolgozó hölgyet, hogy hány percet ajánl neked így elsőre(biztos 10 alatti percet fog mondani). Kérd meg, hogy adjon krémet is,ez plusz párszáz ft egy kis tasakkal.Elmondja, hogy hogyan kell majd elindítani a gépet(lehet ő fogja beállítani neked központilag,neked pedig csak majd befekvéskor a start gombot kell megnyomni).Elvileg megmutatja a használatát:)(előtte szőrteleníthetsz,de közvetlenül szolizás után pár napig semmiképpen se szőrteleníts sehol!)

Te döntöd el, hogy mennyire vetkőzöl le.Sokan bugyiban és melltartóban szoktak lenni,van aki csak bugyiban.

Én midnig totál levetkőzöm,nem szeretem,ha mondjuk fehér marad pár helyen:)

Ha lejár a gép,akkor kis papírtörlővel megtörlöd magad ahol kicsit megizzadtál és felöltözöl,vihetsz saját kis törölközőt is(bár jobb helyeken van törlőkendő vagy adnak törölközőt,cukorkát is,zene is van némelyik gépben,hogy ne unatkozz).

2012. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a részletes le írást :)
2012. márc. 6. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!