Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Pur Blanca, a Summer white...

A Pur Blanca, a Summer white vagy a Célébre parfümnek van jobb illata? (Avon)

Figyelt kérdés
Ha a Pur Blanca-nak, akkor melyik?A Pur Blanca blush-nak (rózsaszín) vagy a simának?

2012. márc. 3. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a summer white a kedvencem ezek közül, de csak nyáron használom, mikor nem akarok nagyon erős illatot magamra fújni, csak valami frisset. de én a többit is szeretem.
2012. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egyéni ízlés kérdése.Nekem is a Summer White tetszik ezek közül a legjobban,mert nem olyan émelyítő az illata,hanem citrusosabb.
2012. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sima Pur Blanca tetszik a legjobban. Utána a Célébre. A Summer White-t kifejezetten utálom :S
2012. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt hallottam, hogy a Summer white citromosabb, szóval a másik kettő maradt, mert az édesebbeket szeretem..Egy 15 éves lánynak melyiket ajánlanátok?

2012. márc. 4. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy 15 éves lánynak a Celebrét ajánlanám, annak olyan kis romantikus illata van :)
2012. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Izabell ***** válasza:
jaj én nem tudom...de nekem a Pur Blanca blush az a tokeletes illat.Fantasztikus
2012. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. márc. 6. 19:41
 8/10 anonim válasza:
Én Pur Blanca párti vagyok...könnyed és friss :D
2012. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a virágos-gyümölcsös fiatalos parfümöket és nekem egyértelműen a felsoroltak közül a Pur Blanca Blush tetszik.
2012. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a sima Pur blanca-nak olyan semmijen illata van, de a rózsaszin változata ( mármint a Pure Blanca Blush )valami fantasztikus..az a kedvencem !
2012. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!