Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Leirnátok, hogy...

Lányok! Leirnátok, hogy nektek mi minden van a táskátokba? Sokszor látom, hogy csörög egy lány telefona, és 5 perc mire megtalálja a táskába. Mi a csuda van benne? :-)

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%
Zsepi, pénztárca, toll, jegyzetfüzet, tampon, fájdalomcsillapító, víz, Labello, szemceruza, fésű, tükör, esernyő, harisnya, szilonzokni, kulcscsómó, körömreszelő, telefon, öngyújtó, dezodor, parfüm, testpermet :D
2012. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%

7. és 10. választ írtam: kihagytam még a fésűt meg a rágót. ÉS fülhallgató mindig van nálam. Fésű csak sulib meg bulikba, rágót csaak a szomszédba nem viszek :D

néha még borotva is van nálam :D vagy avonos katalógus. De az utóbbi csak rritkán :D...

2012. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%
Ja és köröm csipeszt is mindig akarok rakni, de elfelejtem... :< és testpermet is szokott nálam lenni alkalmanként....:D
2012. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Centurio77 válasza:
35%
Esetleg "normális" vagy drága! WTF! XD!
2012. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
74%
nos a bicska után,talán nem cinkes a vipera.nálam néha az van.igazolványok,pzs,kulcs,tampon,labello,fésű.telefon,cigi a zsebben.lehet van még valami,de nem jut eszembe.:)
2012. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%
Borsod megyében élek..azét kell bicska/paprikaspré :D
2012. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Zsepi, kaja, literes innivaló, arckrém, alapozó, szempillaspirál, kulcs, sulis cuccok, néha telefontöltő, körömlakk, kézkrém, labelló, pénztárca, igazolványok, valamilyen könyv, tampon, kéztörlő, orrcsepp, és szerintem kb. ennyi :)
2012. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna ,hogy ennyi válasz lessz.:-)
2012. márc. 1. 20:08
 19/37 anonim ***** válasza:
82%

Telefon,kulcs csomó,zsebkendó,szemceruza,tükör,fésű, kétféle szájfény, 2 féle szempilla spirál, egy rúzs, szemhéjpúder,pár tampon szana széjjel,1-2 toll,pénztárcra, időjárástól függően esernyő/kesztyű,papírcetlik=emlékeztetők fontos dolgokról,a kutya oltási könyve,Néha 1-2 feladásra váró csekk vagy kiváltásra váró vény, nagyjából ennyi.


Ha a párom nem akarja magával cipelni a hasi tasiját megkér,h a pénztárcáját én tegyem el, szóval még azzal is szokott bővülni a készlet.


Ennyi cucc utána táskám súlyra már önvédelmi eszköznek is alkalmazható.


23N

2012. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%

banyek! egy üveg parfüm és egy spray is van! :)


23N

2012. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!