Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Leirnátok, hogy...

Lányok! Leirnátok, hogy nektek mi minden van a táskátokba? Sokszor látom, hogy csörög egy lány telefona, és 5 perc mire megtalálja a táskába. Mi a csuda van benne? :-)

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Tisztelet.
2012. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
fésű, sminkes doboz tükörrel, telefon, mivel sulis vagyok néhány könyv is van nálam mindig..de nem pakolom teli 17L
2012. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 lila nyuszi ***** válasza:
86%
Mobil, toll, papírzsepi, pár sulis papír, kártyás csomag, (személyi, ilyesmik), pénztárca, fél liter ásványvíz, néha csoki, rágó, tampon, meleg lesz délután reggel hideg van és tudom, hogy nem tudok hazajönni akkor miniszoknya. Kb ezek. :D
2012. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Kulcscsomó,zsepi,tükör,fésű,paprikaspré,bicska,rejtvény újság,kézkrém,ajakbalzsam,olykor cigi,innivaló,esernyő-napszemüveg évszaknak megfelelően,toll,mp3 lejátszó+ hozzávaló elemek,tárca,női dolgok(tampon,görcsoldó,fogamzásgátló),diákigazolvány tartó..ha nyár van akkor még dezodor,meg szemcerka..esetleg testspré:D


20 éves lány:D

2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
56%
Bicska. Ezzel az életemre törnél ?
2012. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Atya világ még felsorolni is sok.:-)A bicskával mit csinálsz?:-)
2012. márc. 1. 19:44
 7/37 anonim ***** válasza:
42%

Jájjj de jóó! :D tényleg kiírtad! :D na akkor most válaszolo^^:

szóval ha épp suliba megyek, akkor: sulis cuccok, parfüm, spray, dezodor, szempillaspirál, kézkrém, labello, papírzsebi, tampon, meg néhány szalvéta (ami a tegnapi szndvicsből maradt), kulcs, fülhalgató, néha telótöltő, bérlet:diák ig. Meg ezek a cuccok, önygyújtó


Ha nyár van és sétálunk a városban:

zsepi, kulcs, teló, tampon, parfüm, spray é/vagy dezodor, néha telótöltő, esetleg pénz :D, illatmintás papirdarabkák illatszer boltokból, bérlet, öngyújtó, parfüm, dezodor és/vagy spray, labello, esetleg kézkrém

ha nyár van akkor plusz vmi víz.


de ha csak a szomszédba megyek: zsepi, teló, kulcs, bérlet, önygyújtó, ha megvan, akkor tampon és néha telefontöltő, esetleg parfüm


ÉS cigi, ha van miből vennem, akkor az is van nálam, függetlenül attól, hogy hova megyek :D


jajj, ez nagyon jó volt... Következő kérdés, kedves kérdező? :D (lehet, h bocsánatot is kérek a csajtól, akit itt b@sztattam gyk-n :D)

2012. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Centurio77 válasza:
8%
Ló.asz! WTF! XD
2012. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
72%
Telefon farmer zsebben pénztárca kabát zseb, ha suli van csak akkor van nálam táska, amiben laptop meg egy mappa van tele lapokkal. bulikba nem járok, annyira nem sminkelem magam, hogy állandóan meg kelljen igazítanom. Egyébként én se értem mások meg két táskával járnak iskolába tényleg különc vagyok xD
2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%

Ó, és toll meg vmi papír fecni :D ezt kihagytam.

plusz ha buliba/házibuliba megyek, akkor bugyi, zokni, felső, esetleg másik gatya/szoknya/cipő

2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!