Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zselés műkörömépítésnél hogy...

Zselés műkörömépítésnél hogy kell c ívet csinálni?

Figyelt kérdés
Hogy kell a c ív hajlító rudat használni? És hogy tudom a zselé megfelelő állagát elérni?
2012. febr. 27. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "hogy tudom a zselé megfelelő állagát elérni?" Milyen állagot akarsz elérni?
2012. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne legyen se folyós se túl kemény. Mert nekem mindig vagy ilyen v. Olyan.
2012. febr. 28. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

3 féle zselé van: közepesen sűrű (folyékonyabb), és sűrű: ebből kétféle van, amelyik nem annyira folyékony, mint a közepesen sűrű, és a "zselé" állagú (úgy kell elképzelni, mint a hajzselét), az nem mozdul el, neked kell eloszlatnod, bár nem a legkönnyebb dolgozni vele.

A lágyabb zseléket lehet lassabban folyósra csinálni, ha kis ideig hűvös helyen tartod, ill. a sűrű zseléket ha meleg helyen tartod, folyósabb lesz.

De ha nem vagy körmös egyikkel sem fogsz tudni rendesen építeni.

2012. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem! Nos nemvagyok körmös, mégis szép, tartós körmeim szoktak lenni, csak a c ív jön össze nehezen és az állaga szokta megnehezíteni. Azért köszönöm a választ. :)
2012. febr. 28. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem megsérteni akarlak, de elég merész a kijelentésed, hogy szép, és tartós körmöket csinálsz magadnak, ami a kérdésedből ítélve igencsak furcsán hangzik... Mivel ha gondban vagy a c ív kialakításával hogyan lehetnek tartósak a körmök? Bár attól is függ, hogy mit jelent a tartós. 2 hetet, esetleg 4-5-öt?

Linkelsz képet?

2012. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No szerintem ő róla is lemondunk :D
2013. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!