Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyet tud csinálni a manikűrös?

Ilyet tud csinálni a manikűrös?

Figyelt kérdés

Ha saját körmöm elég hosszú meg tudja rá csinálni, vagy ha arra nem, akkor műkörömre meg lehet csinálni ezt a mintát? :D

[link]


2012. febr. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Manikűrös csak akkor, ha tud festeni. Ritka, hogy tud. A körmösök tudnak.
2012. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég hosszú és erős a saját körmöd és persze méretre is megfelelő (már mint nem a hosszúságára értem,hanem magára a méretére) akkor megtudja csinálni. De mindenképp reszel le belőle,akár a műkörömből,szóval lehet,hogy úgy nem elég hosszú. Műkörömre is simán meglehet,szerintem inkább azt válaszd,tovább megmarad. :)
2012. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az elsőnek igaza van,körmös tudja,bár egyébként szerintem nem mindegyik,többnyire a virág meg csigavonal mintákkal dolgoznak.
2012. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy látom ez nem a körömre van festve, hanem a kép a körömre van ragasztva.
2012. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!