Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok SZERINTETEK HOGY NEZEK KI?

Lanyok SZERINTETEK HOGY NEZEK KI?

Figyelt kérdés

15/f


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 27. 15:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Édes vagy, nekem rögtön a Két pasi meg egy kicsi-ből Jake jutott eszembe rólad! Imádnivaló a pofid, de igazuk van az előttem szólóknak, kezdj el sportolni, és kevesebbet nassolni, mindjárt nem kell itt megkérdezned, hogy mi a véleményünk rólad, mert a környezetedben lévő lányoktól is megkapod majd a megfelelő visszajelzést!
2012. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de kb mostanában már a 10 évesek se néznek ki így:) Tanács :Elösszörmenj el vágass valami divatos frizurát aztán fogyjál le (akár ki is gyúrhatod magadat ) aztán ha az alakod elfogadható menny el vásárolni divatosabb ruhákat mert nagyon ki fognak cikizni a kortársaid de, szerintem már ezt teszik veled :// 17/F
2012. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Már írták előttem, de tényleg teljesen olyan, mint a Két pasi meg egy kicsiből a Kicsi... :D

De ezt ne vedd bántásnak, Jake nagy arc! :))

2012. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
ha most elkezdesz sportolni komolyan, elkezdesz rendes ruhákba járni, elmész fodrászhoz és lefogysz akkor +10 év és nem fogsz rosszul kinézni
2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint egy 12 éves felnőtt méretű, csúnya ruhában. Abszolút nem illik hozzád. Nem a ruha nagy, hanem te vagy benne kicsi. Gondolom még alacsony vagy és későn érő, várj türelemmel, fogyj le, sportolj. Nem fogsz rosszul kinézni, csak a mostani külsőd nagyon gyerek még.


És igen úgy nézel ki mint Kicsi Jake! :)

2012. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Így: [link]
2012. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
emlékeztetsz a két pasi meg egy kicsi főszereplőjére :D persze mikor még kicsi volt :P
2012. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Könnyeim folytak a nevetéstől...Borzalmas
2012. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... nekem nincs bajom a duci fiúkkal, de ha már duci, legalább legyen magas, férfias is. Na most, te sajnos (még) nem vagy az. A legjobb, amit tehetsz, hogy elkezdesz sportolni, mert rajtad speciel ez javítana, meg ha nőnél, de azt meg nem te irányítod. Az öltözködésed öreges és nagyon ronda, inkább hordj egy egyszerű kék farmert, meg egy pólót, mint ezt, mert ez szörnyű. Próbálj olyan ruhákat és cuccokat keresni, amik jobban állnak neked. Növeszd meg a hajadat. Különben aranyos vagy, de tényleg olyan vagy, mint egy 12 éves duci fiú.

15/L

2012. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az elsőn hasonlítasz Szíj Melindára :DDDD
2012. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!