Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tök kicsi...

Miért van az, hogy tök kicsi a mellem, de 75B-s melltartó jó rám? Melltartó nélkül nagyon lapos vagyok, a melltartó viszont nagyon felnagyít. Mégis kell rám az a méret. Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra semmi ok, ha jó rád a 75B. Akkor nem is olyan kicsi! A 75 az a hát méret, a B pedig a kosár mérete. Nem feltételezem hogy nem tudod, csak mégis leírtam. Van ettől kisebb méret is, szóval, tényleg ne csüggedj :)
2009. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy van ennél kisebb. De ha nincs rajtam melltartó, akkor póló alatt szinte nem is látszik, hogy van mellem. Én ezt nem értem. :S
2009. aug. 14. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A melltartó bizony kicsit "nagyít" vagy csak úgy tesz mintha nagyobb lenne, mert feljebb emeli a mellet és ezáltal nagyobbnak látszik :) Ám hány éves vagy? Csak azért mert lehet hogy még nőhet is:)
2009. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is hasonló problémám van, nekem 82 cm a mellem, 170 cm magas vagyok és 50 kilo, szal elég vékony. én 16 vagyok de folyton aggódok h ha a fiú leveszi rólam a meltartót elborzad h nemis akkora a mellem mint amilyennek látszik, mert szivacsosat hordok, de nincs benne túl sok szivacs. szal a lényeg h nekem is kicsit, de remélem még nőhet, egyébként úgy hallottam a fiúknak jobban tetszenek a kisebb mellű nők, mert azok nem fognak lógni. (bocsi a nagymellű nőktől)
2009. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is!13 éves vagyok a 75b-s melltartó anyám szerint jó rám de ha nincs rajtam sokkal laposabb vagyok én nem toom hogy ez mért van és erre én is kiváncsi vagyok tehát én is köszönöm!:P
2010. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!