Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ő szép?

Szerintetek ő szép?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok, ha egy ilyen csaj járna a sulitokba/osztályotokba?

[link]

[link]

[link] (balról a harmadik lány)

[link] (baloldali)


2012. febr. 22. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nemigazán tetszik:D és ha olyan beképzlet bunkó lenne mint a filmben,akkor kikésziteném:D
2012. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

lesz*rnám ha ilyen csaj járna a suliba.


L

2012. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Szerintem nem szep.Helyes, de az en velemenyem szerint nem szep.
2012. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát, én se vagyok szép, félreértés ne essék, de ezt a csajt se találom annak. Az első 2 képen ijesztő feje van.
2012. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont hogy csak szőkén tetszik,barnán borzasztó nem tudom minek erőlteti sokszor,feketén még nem láttam de most megijedtem.

Egyébként nagyon szép szerintem,és nagyon jó színésznő is,én szeretem.

2012. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de tényleg nincs benne semmi különös, ami megfogna. A Mean girls-ből kb. mindhárom csaj feltűnőbb, és egyedibb nála. Egyébként szerintem is jobban néz ki szőkén mint barnán/feketén.
2012. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ő mindenhogy szép,eddig akármilyen színű haja/frizurája volt nagyon jól állt neki.
2012. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miért nincs benne semmi olyan,h. ne átlagos legyen(kinézett,vannak nála sokkal szebbek,az osztályomban is :))
2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!