Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 14 éves 171 cm magas és...

Egy 14 éves 171 cm magas és 61 kilós lány vagyok a mellbőségem 96 cm a derekam 66 a csípőm meg 82 ez még nem kövér? Nem számítok annak?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy még úgymond bármit felvehetek(miniszoknya,feszülős top/póló)? És légyszi írjátok oda hogy fiúk vagy lányok vagytok...
2009. jún. 5. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
sok gugolás(naponta min.100)meghozza a gümölcsét
2009. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló alkatom van, 14 év, 170 centi körül magasság, 58-60 kiló, a többit nem méregetem :P én sajnos nagyon kritikus vagyok magammal szemben, mondjuk az én súlyom előnytelenül oszlik el, kifejezetten a hastájékra és az alsótestre, és én rosszul érzem magam így. De más attól még láthatja szépnek magát, és valószínű nem vagyunk kövérek :P és nyugodtan hordj bármilyen ruhát, én is felveszek feszülős pólót meg rövidgatyát, csak mindig annyira behúzom a hasam, hogy fáj. De ez én vagyok :)

L/14

2009. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nekem a fenekemmel meg a lábaimmal nincs bajom talán egy kicsit vastag a combom de a hasam meg a mellem jobban zavar de azért lehet h kipróbálom:D

am. én is ugyanígy vagyok vele ha el kell sétálnom egy csomó ember előtt akkor egyből behúzom a hasam:D nekem igazán csak a felsőtestem nem tetszik... am. úgylátom hasonló cipőben járunk:P

2009. jún. 5. 19:05
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mell az tényleg sok kicsit a csípődhöz.

Én 170cm-hez vagyok 51kg, de nem vagyok gebe.

Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben! :)

2009. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem csak a kilók számítanak, hanem hogy mennyire tömör a csontozatod, izmod mennyi van, mennyire tömött az is, meg az arányok is fontosak, mert lehet valakinek 60-70 cm-es dereka, ha minden plusz kiló csak a combjára és fenekére megy....

És olyan hogy tökéletes, nincs!!!!!!! (csak a retusált fotókon, de ott sem mindig)

21/L

2009. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
jajj olyan jó látni hogy valakik válaszra méltatnak és tippeket adnak meg minden ez annyira jóó:D Köszönöm Mindenkinek!!! és az meglehet h nehezek a csontjaim ugyanis tömörek nagyon... az orvos mondta amikor voltunk az ügyeleten mert már sokszor zúzódtam(könyököm,ujjaim,lábaim...)de még soha nem tört el semmim és amikor voltunk állapot felmérésen akkor az azt mutatta ki hogy az izomtömeg meg a csonttömeg összesek 52.6kg és még utána a szerveim meg a háj...szal lehet h nem is vagyok annyira dagadt csak nem tökéletes...
2009. jún. 7. 18:15
 17/17 anonim válasza:
senki sem tökéletes...egyébként én is 172cm/62kg vok és én nem érzem magam kövérnek csak a hasam nekem is ami nem tetszik xd de azt meg egy kis tornával le lehet dolgozni csak kitartás kell !!
2009. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!