Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » GYerekes kérdés, de hogy...

GYerekes kérdés, de hogy tudnám ezt magamba lekűzdeni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Tudom, nem jó, ha a irtuális világban élünk.

Sose tartottam magam szépnek....vagyis de, úgy 11-2 éves koromig. Aztán lezuhant az önbizalmam. KAptam olyan megjegyzéseket, pl az akkori legjobb barátnőmtől, hogy "szerintem nem vagy olyan szép", stb. Gimnáziumba kerültem, minden változott. Lett barátom, ez is nagyon sokat segített. DE: amikor nézem facebookon mások képeit, irigy vagyok, hogy Ők milyen szépek. A barátomnak így vagyok a legszebb, mégse tudom elfogadni magamat. A fejemben az önképem teljesen más. SOk dolog van, amit megszeretnék magamon változtatni, mégse merem(pl vastag a szemöldököm, ki szeretném szedni, de mások miatt nem merem). Akkor a hajamon is szeretnék változtatni.

Tudom, nem szabad mások véleményére adni, de nekem ez nem megy.

Egyszer mentem a buszmegállóba a barátnőimmel, és mondta egy lány, hogy 'de csúnya'. A barátnőim szépek, nem rájuk mondhatta.:)

Ezek után nem tudom összeszedni magamat. Az alakommal nincs bajom, a fejemen is van, amit szeretek, de az összképpel nem vagyok megelégedve. Sajnos a facebook elérte nálam, hogy ha 'ott jó képek vannak, akkor valaki szép és értékes". Tudom, hogy nem igaz, mégis bennem van, hogy nagyon klassz képet akarom magamról csinálni.

Mostis bennem van az, hogy csinálni szeretnék valami szuper képet, és feltenni, hogy a barátom is büszke lehessen rám-ugyanakkor ígyis az.

Hogy tudnám rendbeszedni magamat? HOgy elfogadjam, hogy nem vagyok egy világszépe, de van, akinek így a legszebb?

Tudom, hog a szépség relatív, de nem tudk beletörődni...


2012. febr. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt a szar Facebookot..A szemöldöködet meg szedesd ki ha vastag,mert az sokat ronthat az összképen....
2012. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szedd ki a szemöldököd. mitől félsz? max visszanő. a hajad meg hidd el, hogy mindenkinek tetszene, ha megváltoztatnád.

merj változtatni, gyakorlatilag leírtad a problémád: nem érzed jól magad a mostani külsőddel. akkor miért nem változtatsz rajta? rosszul nem sülhet el a dolog. csak más leszel, de valószínűleg jobban fogod érezni magad a bőrödben.

és ne magadról próbálj meg képet csinálni, keress valakit, aki szépen tud fotózni (manapság mindenki "fotós") és kérd meg, hogy csináljon rólad képeket, elmegy vele egy délután, de jól szórakoztok, és készül mondjuk 200 kép, abból pedig csak lesz egy, ami tetszik.:)

(mondanám, hogy menj el egy amatőr modellfotózásra, az sokat dobna az önbizalmadon, de az anyagiak miatt az nem biztos, hogy megoldható.)

sok szerencsét, és bízz magadban!

2012. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) Igen elkellene felejtenem ezt a Facebookos dolgot, hogy ez alapján szép valaki.

Sajna nem merek mást megkérni képkészítésben, olyan rosszul érzem magamat olyankor.:S

Azért nem merek változtatni, mert félek, hogy akkor nem tetszenék a barétomnak, plusz mindenki a változást nézné.

PEdig muszáj lesz elkezdenem:) Köszönöm a válaszokat!:)

2012. febr. 18. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp merj:)

Én egyszer bekattantam, nem tudom mi adta végső löketet, de 3mm-s géppel nekiestem a hajamnak és felnyírtam egyik oldalt. Másnap elmentem fodrászhoz, ő kijavítgatta és most imádom.

Nem mondom, hogy te is tegyél így, de a változás, ha nehéz is sokat segít a lelkeden, hidd el:)

15L

2012. febr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!