Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vadiuj Crystal nails alapanyag...

Vadiuj Crystal nails alapanyag, és vadi uj uv lámpa, mégsem köt meg a zselé. Miért?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem köt meg? Lámpázás utána is folyik?
2012. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, de még ragadós...:S pedig lekezeltem
2012. febr. 18. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont írd le légyszíves, hogy csináltad, milyen zselével, milyen erősségű lámpával, és köttetés után hogyan "kezelted". Lehet itt bújik meg valahol a hiba.
2012. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyire nem ért hozzá, az miért kezdi el csinálni? A zselét köttetés után le kell fixálni. Olvass legalább utána.
2012. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

KEdves utolsó.

Most iratkoztam be képzésre, és nem ugy akarok oda meni hogy semmit sem tudok. amugy meg lefixáltam, 3 percig hagytam száradni UV lámpa alatt, és mégsem kötott meg. LEhet hogy túl vastag réteget húztam?

2012. febr. 18. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

A képzésen mindent megmutatnak, azért képzés.. Nem kell tudni semmit, mikor odamész.


Valamit akkor sem csináltál jól, ha nem kötött meg.

2012. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem gáz ha nem értek hozzá és úgy megyek oda? akkor inkább megvárom amíg elmondják. Köszönöm szépen:)
2012. febr. 18. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem gáz. Az a dolguk, hogy elmondják.
2012. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!