Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tetoválás-m...

Szerintetek melyik tetoválás-minta lenne a legjobb lapockára?

Figyelt kérdés

lapockámra szeretném, 21 éves lány vagyok. van már egy tetoválás a csuklómon meg egy a tarkómon.


nekem legjobban a madaras tetszene, ahol felfelé 'fütyüli' a mintát.

[link]


MIndenképp olyat szeretnék, ami nem szimmetrikus, mert az a lapockán furin mutatna. (hogy nem középen van). Valami magyaros mintát szeretnék, ilyeneket találtam a neten úgy hirtelen, csak nem tudom elképzelni pl. a madarasat, hogy honnan induljon, hogy helyezkedjen el, stb...


Melyik minta tetszik legjobban? Hogy helyezkedjen el a minta?


Lehet színes vagy fekete-fehér is, inkább utóbbihoz húzok


2012. febr. 16. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az 1., 4., 5., 6.
2012. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a 10-es tetszik így színesbe. de ha neked a madaras tetszik jobban, akkor azt varrasd fel.
2012. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, az tetszik, fekete fehérben gondoltam, csak nem tudom, hogy helyezkedjen el... :S
2012. febr. 16. 13:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben készült el,majdnem olyan mint a 10-es,mondhatni testvérek. Az kalocsai és én eleve azt akartam.

[link]

itt a második nagy motívum az enyém,a kalocsai hímzés bekezdésnél.

Sok sikert hozzá és gratulálok a választáshoz !!!! A kalocsi mindenféleképpen gyönyörű !

2012. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyon szép lehet! :)
2012. febr. 16. 13:08
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


valahogy így gondoltam a mintát, kinézetre.

a teteje valahogy nem tetszik, talán lehetne egy kicsit 'kunkoribb'...

Szerintetek jó? Kb. honnan kiindulva varrassam?

2012. febr. 16. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
4. 9. <3 :)
2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem lapockára való minta a vékonysága-hosszúsága miatt. Ez karra,vagy lábra való. Egyébként beszéld meg azzal,aki csinálni fogaj,én is ezt tettem,2-3 konzultáció volt előtte,meg a másik tetoválásom előtt is. Mennyiért csinálják és hol ?!
2012. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

pécs környékén, az csinálja, aki a másik kettőt, max 10be benne lesz biztosan (a másikak 3-3 E ft voltak)


sajnos nincs módom elutazni hozzá ilyen sokszor, ezért kérek itt segítséget. csuklómon már van egy, lábra nem szeretnék, mindenképp a lapockára, csak nem tudom, hogy!

2012. febr. 16. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 8000 Ft volt a kalocsai-baráti alapon,amit belinkeltem képet. Nem tudom,én ilyen hosszúkásat lapockára nem tennék....az ábra szép,tetszik,csak arányai miatt nem odavaló...szerintem.1-2-3-4-8-9 lapockára.
2012. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!