Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercing rendbentartása,...

Köldökpiercing rendbentartása, hogyan?

Figyelt kérdés

Szeptemberben csináltattam köldökpiercinget,semmi gond nem volt bele,nem gyulladt be akkor sem,és azóta sem.

Nem fájt egyszer sem,kezeltem ahogy mondták.

Viszont a nap végén,fürdésnél,mindig látom,hogy nem tiszta a piercing szára,a kövecske fogata,rárakódik valami ami a sebből jön ki valószínüleg.De nem veszem észre,hogy gennyesedne,de két fürdés között mégis mindig rászárad valami.

Mit lehetne ez ellen tenni?Kezelnem kéne mégis? Már kb.félév telt el mióta megvan.

Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 13. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az rászáradt genny, gyógyul a seb. Tisztítsd fülpálcikára tett gyulladácsökkentővel, fertőtlenítővel. Én a helyedben ápolnám folyamatosan, mert lehet úgy begyullad pár hét/hónap múlva, hogy azt se fogod tudni hol vagy!
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!