Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Tízből hány pontot adnál nekem?

Figyelt kérdés

jelenleg barna a hajam


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 12. 18:44
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Szerintem a képek fele kamu, nem is hasonlítanak a képek... :)
2012. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
akkor vak vagy. ;) :)
2012. febr. 29. 18:12
 43/50 anonim válasza:
Ööö háát olyan 21-22 évesnek nézel ki:D És szerintem 10-ből 4-5 a pontod:DD boccs:DD
2012. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Igazából szépnek mondanálak, de mint előttem is írták, borzasztó idegesítő fejed van a csücsörítős és pózolós képeken. Úgy látom egyedül vagyok azzal a véleményemmel, hogy az eredeti hajszíned áll jól neked. Csinosnak csinos vagy, magas, vékony, azt hiszem a 10-es skálán összességében kb. 7-est adnék, esetleg 8-ast, ha természetesebb arcot vágsz. Nekem rögtön az ugrott be, amikor megláttalak, hogy a Dirty Dancing 2-ből a főszereplő csajra hasonlítasz (Romola Garai), főleg a szád olyan, mint az övé.
2012. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 mus musculus ***** válasza:
Hoppá, én is eltaláltam a korod :D
2012. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lány vagy, fiatal, jó az alakod, de a piros rúzst felejtsd el , borzalmas, majd 15 év múlva vegyed elő! :)
2012. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
10/8, és te azon közé a kevesek közé tartozol, akiknek nem áll jól a szőke haj. A barna viszont tuti!
2012. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy.

Megkérdezhetem,hogy milyen márkájú/színű hajfestékkel fested a hajad?Barnára gondolok.Gyönyörű színe van. :)

2012. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
Nekem a szőkék vonzobbna egy ideje gözöm sincsen miért de neked inkább barnát ajánlanék az utolso elötti képen a hajad ugy nagyon jol nézel ki de mindeggyik barna jo kivéve av örös ruzst az tulságosan vonza tekintetet és nem arcodat tested nézik(nézem) ne csücsörits olyan mint ha meg akarnál puszilni vakakit akit kivágtak de 10/10 nem hiszem hogy 16 vagy 17-18 átlagba a képek alapján 16/F
2012. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

41-es vagyok, és nem én vagyok a vak, hanem neked van annyi eszed, h másról kiraksz képeket, és várod, h körbeimádjanak:) Másrészt messziről látszik, hogy nem magyar lány van a képeken:) (mellesleg az első képen a háttérben látszó házak sem "magyarok")

Aki esetleg nem hinne nekem, azoknak mondom, hogy erről a blogról vannak a képek: [link]

2012. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!