Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Tízből hány pontot adnál nekem?

Figyelt kérdés

jelenleg barna a hajam


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 12. 18:44
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Néhány képen kifejezetten szép arcod van,némelyiken meg inkább a csúnya felé hajlik,ugyh nem tudom mi az igazság.. De ettől függetlenül én 10ből 10et adok neked,mert jó alakod van,szép hajad, stb.

Kritika: ne fesd ki így a szempillád mert nagyon csúnya(pókláb),és a csücsörítést is hanyagold,mert 2 másodperc alatt lerombolod a pozitív képet amit sugárzol magadról.Én 19 évesnek gondollak.

2012. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

A csücsöri/köldökigsminkelt képeken 4/10, egyébként 7/10, szép az arcod, a hajad, és jó az alakod.

17-18 évesnek nézlek.

2012. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

10/4 a béna csücsörítős képek miatt. Rettenetesen rontja az összhangot, nagyon illúzióromboló.


Kifestve 19-nek gondollak, smink nélkül és a pózokból kifolyólag 16-nak.

2012. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
szia nagyon helyesnek talallak! szep vagy keves sminnkel is, a tobb sminktol nagyon dogos vagy. Ne fesd a hajad szokere, mert az nem te vagy, sapaszt es elveszted a karaktered. Te sotet cica vagy es nagyon dogos.. 33/N
2012. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, nezd meg Carla Bruni fiatalkori kepeit, kb 90-es evek elejerol...
2012. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

hát figyelj, nekem nagyon tetszel! ha nincs hova menned jöhetsz hozzám :) a képek többsége alapján olyan 9 pontot adnék, de van hogy csak 7-8-at. mindenesetre 8-9 körüli az összpontszám. szerintem 18-19 éves lehetsz. nem tudom, hogy te vagy-e a képeken, mert az első gondolatom az volt, hogy tutira nem.

24f

2012. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Pedig a Hanna látható mindegyiken;)
2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
65%

Amiken nem vagy megcsinálva, olyan helyesebb szomszédlány vagy.

De a többin egy idegesítő, beképzelt, pózer műnő. Ami már olyan taszító, hogy mínusz a skálán.

És miért kell vagy 15 képet feltenni? Inkább egy előnyöset tegyél, ha bókokat akarsz, vagy oszd meg minden nap facén, biztos belájkolják 200-an úgyis.

14 lehetsz a pózok és stílus szerint. Kevesebb póz, smink (vagy ha már, akkor csináld igényesen, nem olyan 10évesvagyok-elvettemtesóm-szempillaspirálját módon), kicsit kevesebb egót mutass, és akkor jó csaj vagy, de minek a megerősítés? Süt rólad, hogy istennőnek hiszed magad.

A normális képeken 6 pont nekem. A pózer képeken 0.

2012. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
86%

Falra mászom ezektől a képektől... ki hiszi el ezekről a pózolgatásokról, csücsörítgetésekről, hogy szexi? Miért hiszitek azt? Nagyon nem az...

Amúgy, normál barna hajjal, normális képen szerintem jól nézel ki, de ezek a pózolgatások teljesen elrontanak, ráadásul nem túl előnyösen sminkeled magad.

2012. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
A tükörben pózolás fura, a ruháid nekem személy szerint nem tetszenek (de nem is nekem kell, hogy tetsszen) a csücsörítés borzasztó. Amúgy kedves arcod lenne, a vörös rúzs nagyon jól áll, de nagyon öregít, a piros rúzsos képen kb 20-22-nek tűnsz, amúgy max 16, de inkább 15.
2012. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!